یک گام به توافق هسته ای لوزان فقط…

در  ماجرای مذاکرات لوزان سوئیس ، بزرگمهرحسین پور دراینستاگرامش نوشت !  ۴ آذرماه ۱۳۸۷  محمود احمدی نژاد گفت: من امروز میگویم آنقدرقطعنامه بدهیدتاقطعنامه دان شما پاره شود! و…

 

 

 

میگن فقط تااینجا ی مذاکرات  ظریف تونسته همینو پاک کنه !

bozi-cartoon

 

 

 

بزرگمهر حسین پور انیمیشن ساز

بزرگمهر حسین پور انیمیشن ساز

بزرگمهر حسین‌پور ( آذر ۱۳۵۵) کاریکاتوریست و کارگردان انیمیشن اهل ایران مدیرسایت ” بزی کارتون” نیز به قلم طنز خود شوخی احمدی نژاد را که به حکایتی ذورو درازتا لوزان سوئیس کشید دریک جمله بهانه ای که دردامن استکبارگذاشته را به شوخی با جملۀ طنز اما ژرف به تصویرکشید.

سایتهایی که پیازداغ کاغذپاره بودند!

سایتهایی که پیازداغ کاغذپاره بودند!

 

(اردیبهش ۹۲)  ۷ سال پس از آنکه رئیس‌ دولت دهم تحریم‌ها و قطعنامه‌ها را کاغذپاره خواند،‌  دوباره احمدی نژادبرکاغذپاره خواندن قطعنامه ها تاکیدکرد!درحایله یکسال از سه برابر شدن ارزش یک دلاراز ۱۲۰۰ تومان به ۳۵۰۰ تومان میگذشت!

Captuooore

محمود احمدی نژاد که از قضا اینبار نیز در سفر استانی به سر می برد در ۱۵ اردیبهشت سال ۹۲ در جمع مردم آذربایجان غربی با دفاع از واژه «کاغذ پاره بودن تحریم ها» گفت: می‌گویند چرا دولت قطعنامه‌ها را کاغذ پاره خوانده است و الان هم می‌گویم قطعنامه مال سازمان ملل و شورای امنیت بود که خنثی شد و اثر نداشت.

 

این شوخی تلخ را دکترمحمود شروع کرد! والا شوخی با ملتی که همگی این چندروز عیدشان را به نتیجه وخبری امیدبخش ازلوزان سوئیس چشم دوخته اندبه دل نمی نشیند … شوخی را ما شروع نکردیم !

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :