نشست خبری دکتراسمعیل زاده مدیرعامل شرکت مخابرات استان با اصحاب رسانه

 

نشست خبری مدیرعامل شرکت مخابرات استان با اصحاب رسانه پیرامون عملکرد و فعالیت های شرکت مخابرات روز سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه در سالن ویدئوکنفرانس شرکت برگزار شد.

 

 

 

بگزارش چیچست نیوز: در این نشست دکتر اسمعیل زاده مدیرعامل شرکت مخابرات استان ضمن تبریک هفته ارتباطات و روز جهانی مخابرات، اصحاب رسانه را سردمداران و پیشتازان عرصه ارتباطات دانستند و ادامه داد همت اصحاب قلم پتانسیل موجود در جامعه را به فعالیت وا می دارد و تمام تلاش شرکت مخابرات در جهت ارائه سرویسهای بهتر و بی نقص به مردم استان است.

chichesnew121

استان آذربایجان غربی جزو ۴ استان برتر حوزه اینترنت پرسرعت کشور
استان‌ها > آذربایجان غربی – بهمن اسماعیل‌زاده مدیرعامل مخابرات آذربایجان غربی در نشست خبری به سوالات اصحاب رسانه پاسخ داد

مدیرعامل مخابرات استان همچنین استان آذربایجان غربی را در حوزه اینترنت پرسرعت جزو استان های برتر معرفی و گفت هم اکنون با وجود نصب ۱۰۰ هزار پورت پرسرعت در سال گذشته نصب و بیش از ۷۰ هزار پورت واگذار شده و در حال حاضر بیش از ۶۵ درصد مشترکین ۲۰۰ هزار نفری اینترنت پر سرعت استان مربوط به مشترکین مخابرات است.

اسماعیل زاده همچنین تاکید کرد تلاش این سازمان برای حذف قطعی تلفن ثابت و افزایش مدت پرداخت فیش های صادره است تا رضایت مندی مشترکین افزایش یابد.
دکتر اسمعیل زاده در اشاره به اجرای طرح همکدسازی در سطح استان خاطر نشان کرد با اجرای این طرح دسترسی مردم به ارتباطات بین شهری سهولت پیدا کرده است.

وی درادامه افزود : اجرای پروژه DWDM استان که در سال گذشته به بهره برداری رسید بحث انتقال استان را ۹۵برابر افزایش داده است که بزرگراه های انتقال را در استان توسعه بخشیده و از ۲۷ اردیبهشت ماه سال ۹۳ بحث متروی استان را توسعه داده ایم. مدیرعامل شرکت مخابرات استان در خصوص واگذاری تلفن ثابت گفت بحث واگذاری تلفن ثابت به روز می باشد وهم اکنون ۴۰۰۰۰ تلفن ثابت واگذار شده و شرکت مخابرات استان در تامین زیرساخت های لازم و تامین فیبر دستگاههای اجرای استان نصب تجهیزات برای این دستگاهها اقدامات اساسی را انجام داده تا همه نهادها بتوانند سرویس های بهتری به مردم ارائه دهند و مراجعه حضوری مردم به دستگاه های دولتی کمتر شود.دکتر اسمعیل زاده در اشاره به توسعه تلفن همراه در استان گفت با نصب BTS های لازم در سطح استان، سرویس های ۳G در ۸ شهر استان و در شهرستان ارومیه نیز علاوه بر سرویس ۳G سرویس LTE راه اندازی شده که به مرور همه شهرهای استان را شامل خواهد شد.

 

گفتنی است : دکتر اسمعیل زاده در آخرین نشست خبری پایان  سال ۹۳ با اصحاب رسانه گفته بود قبل از پایان سال ۹۳ سامانه پیامکی ارتباط مشترکان اینترنت ADSL را برقرارخواهدکرد که امسال نیز در ال اردیبهشت ماه مجددا قول برقراری این سامانه را تا پاین اردیبهشت ماه ۹۴ داده بودکه هنوز خبری از این قول ایشان نشده است.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :