بیستمین سفررئیس جمهورروحانی به سنندج یکشنبه ۴ تیرماه

رئیس‌جمهور  در محل استادیوم استقلال سنندج ساعت ۹ صبح  با مردم دیدار عمومی خواهد داشت .
چیچست نیوز:در سفر استانی رئیس‌جمهور به استان کردستان ۶ عضو کابینه دولت در شهرستان‌های این استان حضور می‌یابند.

حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در بیستمین سفر استانی یکشنبه (۴ مردادماه) به استان کردستان سفر می‌کند.

در  این سفر  تعدادی از وزرا، معاونین رییس جمهور و مدیران بنگاه‌های بزرگ اقتصادی دولتی و غیر دولتی رئیس جمهور را همراهی می‌کنند.وزرا و معاونان رئیس جمهور به عنوان نمایندگان دولت برای پیگیری مشکلات شهرستان مربوطه و دیدار با مردم و دریافت نقطه نظرات آنها به این شهرستان‌ها سفر می‌کنند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در شهرستان دیوانداره، واعظی وزیر ارتباطات در شهرستان قروه، آخوندی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان بیجار، انصاری معاون پارلمانی رییس جمهور در شهرستان مریوان، یونسی دستیار رییس جمهور در اموز اقوام و مذاهب در شهرستان سقز و بانه و ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور در شهرستان کامیاران حضور می‌یابند.

مردم سنندج در آستانه استقبال ازسفر رئیس جمهور به استان کردستان

مردم سنندج در آستانه استقبال ازسفر رئیس جمهور به استان کردستان

گفتنی است  رئیس‌جمهور در سنندج و در محل استادیوم استقلال با مردم دیدار عمومی خواهد داشت و سپس با برگزیدگان دانشگاهی، خانواده شهدا و ایثارگران، نخبگان فرهنگی و هنری کردستان، روحانیون و فعالان اقتصادی ملی و استانی دیدار می‌کند.

chichestnews70009

پیش ازاین بنابه گفته معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی اولین سفر دکتر روحانی قراربود به استان آذربایجان غربی صورت یابد .

ازسویی برخی کارشناسان سیاسی معتقدند پس از توافق هسته ای بنظر میرسد روحانی وتیم دولتش  ضرورت سفر به یکی از استانهای کم برخوردارتر بیشترنمودداشته است.

استان  کردستان با وجود ظرفیت و استعدادهای بالایی که دارد به دلیل کمبود اعتبار از گذشته تاکنون نتوانسته کارهای عمرانی سزاوار مردم استان را انجام دهد گفت:با پیگیری نمایندگان مردم در شورای اسلامی زمینه برای حضور اعضای کمیسیون عمران فراهم شد و اولین بازدید این کمیسیون در سال جدید از پروژه‌های استان کردستان است تا وضعیت پروژه‌ها در استان ارزیابی شود.

امیداست هموطنان عزیز این استان ازاین سفر بهره کافی وموردانتظاررا برده باشند.

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :