ترفند اصولگرایان برای تصاحب صندلیهای مجلس:ایجاد شکاف ، تفرقه در بین اصلاح طلبان

نادرعلیزاده فعال سیاسی ،درواکنش به تحرکات مرموز اخیرگروه های مخالف حامیان تدبیروامیدنوشت:

 

 

 

 

باید به این سوال پاسخ داد که دو جرایان انحرافی و اصولگرایی که زمانی در هم تنیده بودند چگونه  و با چه ترفندی میخواهند خود را به گردونه انتخابات رسانده و صندلیهای  سبز بهارستان را حتی به اندازه ی ناچیز  به دست بیاورند؟

با نزدیک شدن به زمان انتخابات مجلس نهم گروههای مختلف سیاسی اقدام به یارگیری و مرزبندی میکنند.ولی در میان این گروهها و احزاب ریز و درشت دو طیف اصلاح طلب و اصولگرا بیشترین تکاپو را دارند.اگر چه گروههای  ریز و درشتی که خود را حامی دولت میدانند نیز از این قاعده مستثنی نبوده و آرام آرام اسب خود را برای رسیدن به مجلس زین می کنند.

مسئله اینجاست که اصلاح طلبان باید هوشیار باشند و بازی خوانی کرده  که جبهه رقیب چگونه و با چه حیله هایی میخواهند خود را به انتخابات برسانند و و کرسی های مجلس را تصاحب نمایند.

به اعتقاد حقیر بزرگترین ترفند اصولگرایان ایجاد شکاف ، تفرقه و نفاق در بین گروههای اصلاح طلب  میباشد .بنابراعتراف چندین نفر ازطیف رقیب که آشنایی طولانی با اینجانب دارند بهترین راه برای حضور و اقبال حداقلی مردم در انتخابات مجلس نهم نسبت به خودشان تضعیف جبهه اصلاحات و بد نام کردن آنها پیش مردم خواهد بود.

از همین رو با تمام توان سعی دارند گروههای اصلاحطلب را متفرق و چندگانه جلوه دهند و این ذهنیت را بین عوام جا بیاندازند که  ((اینها نمیتوانند چندین گروه را مدیریت نمایند !چگونه میخواهند کشور را اداره کنند)).

اینجاست که نقش بزرگان گروهای اصلاحطلب  بیشتر نمایان میشود.آنها با دوستی و همفکری و بدون درنظر گرفتن منافع شخصی و حزبی باید دست دردست هم دهند  تا به بهترین روش و شیوه ممکن انتخابات را مدیریت نمایند.باید در همایشها و جلسات در کنار هم باشند تا مردم عادی ببینند که هیچ اختلافی در این جبهه وجود ندارد تا با دلگرمی و امید چشم به اسفند ماه داشته باشند.

رسیدن به وحدت حداکثری میسر نخواهد شد مگر جمع شدن تمامی احزاب اصلاحطلب در زیرسایه پرچم شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تا پاسخی محکم و قاطع به کسانی که درصدد تفرقه و مکر و حیله هستند و به هر قیمتی میخواهند وارد مجلس شوند. انشاا

سوره مبارکه آل عمران آیه ۵۴
وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ﴿۵۴﴾

نادرعلیزاده

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :