آیۀ یاس جرگۀ ستادپویشی هابه بهادری نماینده اورمیه

سرویس ساسی صبح چیچست(چیچست نیوز): کانال پویش درانتشاریادداشتی هادی بهادری را بباد انتقادگرفت . فارغ ازاینکه  هادی بهادری  درانتخابات مجلس دهم مورد حمایت جرگه سرویها به رهبری اسماعیل میرزائی وحمید صداقت پیشه (دسته مقابل  پویشیهای مدعی اصلاح طلبی ) بود .

 

 

 

 

 

 

 

متن یادداشت انتقادی  کانال پویش آنلاین  که سایتش مدتی است ازدسترس خارج است بشرح زیراست:

 

نامه‌ای کوتاه به یک دوست

 

چندی پیش دکتر سید هادی بهادری در گفت و گو با سایت خبری اروم نیوز ( سایتی که در زمان انتخابات از طرف حامیان دکتر بهادری نیز مورد انتقاد و هجوم بود!) اقدام به بیان برخی مطالب نمود که نویسنده را به نوشتن مطلب و طرح چند سوال واداشت تا میزان پاسخگویی ایشان را نیز محک زده باشد.

 

امید است که این نماینده محترم پاسخگوی سوالات باشند و سایر رسانه ها را نیز محرم و دوست خود بدانند. مصداق این چند بیت حضرت حافظ نباشند که می فرماید:

 

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر می‌کنند،                چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر می‌کنند

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس                      توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر می‌کنند

گوییا باور نمی‌دارند روز داوری                                    کاین همه قلب و دغل در کار داور می‌کنند

 

با توجه به مطالب مطرح شده از سوی آقای دکتر بهادری چندین سوال در ذهن متبادر می شود که پاسخ به آنها می تواند خیلی از مسائل را روشن و شفاف نماید.

poyesh-sarv

 

اول اینکه آقای دکتر بهادری بر چه اساس و طبق کدامین برآورد علمی و آماری متوجه کم کاری مسئولانی شدند که تا دیروز خودشان در راس این مسئولان قرار داشتند؟

 

دوم اینکه برخی از همین رسانه ها تا دیروز ایشان را به عنوان یک مدیر اجرایی، پاسخگو نمیدانستند و نشست های خبری ترتیب داده شده را بیشتر انتخاباتی قلمداد می کردند، در حالی همچنان رسانه های حامی دولت با امید به آینده در پوشش از هیچ زحمتی دریغ نمیکردند. گویا دکتر بهادری عزیز، شناختی از فضای رسانه ای استان ندارند و یا مشاوران و مسئولان دفتر ایشان اطلاعات غلط در اختیارشان قرار داده اند.

 

سوال دیگری که هر از گاهی این رسانه ها مطرح می کنند این است که چرا ایشان در رابطه با استعفاء های خود از شورای اسلامی شهر ارومیه و معاونت امور عمرانی استانداری و اینکه به اعتماد مردم و چندین هزار رای آن‌ها پشت کرده پاسخی نداده است و آیا از نمایندگی مجلس هم استعفا خواهند داد؟

 

افکار عمومی استان منتظر پاسخ به این سوال می باشد و اینکه چرا در زمان مسئولیت ایشان حتی کوچکترین بررسی وسرکشی به مباحث شهرداری ها نداشتند ولی در حال حاضر منتقد امورات شهرداری های استان هستند؟ آیا تمام استان و ارومیه شهرداری است و مردم درد دیگری ندارند؟

 

در بخشی دیگر از این گفت و گو ایشان اظهار می دارند: (متأسفانه برنامه های استانداری بیشتر سیاسی شده و مخفیانه و پشت درهای بسته صورت می گیرد ).

بنظر می رسد که این اقدام آقای دکتر بهادری نتیجه ای جز ضربه زدن به مجموعه دولت در آذربایجان غربی نداشته باشد. با توجه به اینکه ایشان خود را حامی دولت معرفی میکنند، انگیزه شان از اظهارات فوق چیست؟ آیا ایشان منکر این هستند که استانداری مجموعه ای سیاسی است و اصلا کار اصلی این نهاد حاکمیتی سیاسی می باشد؟ و یا با کدام مدرک می گویند برنامه ها پشت درهای بسته می باشد؟

 

شاید جلسات شورای تامین مد نظر ایشان باشد که بله راست می گویند وگرنه اگر نگاهی کوتاه به سایتهای خبری استان بیاندازند هر روز اخباری از این نهاد در سایتهای خبری مشاهده خواهند کرد. مگر اینکه پیگیر مسائل استان نباشند و یا در اولویتشان نباشد که بخواهند وقت خود را جهت رصد اخبار حوزه انتخابیه خود بگذارند.

 

اگر دکتر بهادری بدنبال وزارت می باشند و همچون شعاری را که طرفداران آقای سید هادی بهادری در هر محفلی به صورت هماهنگ و با صدای بلند سرداده و بارها بر آن تاکید کردند. “بهادری نیماینده‌دی؛ وزیر آینده‌دی”! به یاد دارند.آیا باز قرار است مردم را از رای خود ناامید گردانند؟

 

چهارم اینکه گفته اند (در دورانی که مسئولیت معاونت عمرانی استانداری را برعهده داشتم فعالیت های این معاونت در حوزه فرهنگی و اجتماعی دریاچه ارومیه در کل استان نمایان بود، ‌اما امسال علی رغم تخصیص بودجه، برنامه ای در این زمینه نمی بینیم حتی دریغ از یک بنر درخصوص کمبود آب و نیاز به صرفه جویی!)

 

به تعبیر برخی از سایت های معلوم الحال، باید در نظر گرفت که دیگر انتخاباتی نیست و معاون عمرانی فعلی هم سودای نمایندگی بر سر ندارد! و در ضمن مرحله اول حساس سازی بود که باید تبلیغات سطحی انجام می گرفت و اکنون همه مردم به موضوع واقف می باشند و کارهای تبلیغی عمقی انجام می پذیرد که خود ستاد احیاء باید جواب بدهند.

از طرف دیگر، جناب دکتر بهادری از زمانی راهیابی به مجلس شورای اسلامی تا به حال درمورد هیچ یک از مشکلات و معضلات حوزه ی انتخابیه تعامل و نشستی با فعالین، صاحبنظران، نخبگان، جوانان و بویژه سمن ها نداشته اند تا در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی (که شاهد تاسیس سمن های مختلف هستیم) نیز فعالیت چشمگیرتری صورت پذیرد.

 

در هرحال آقای دکتر بهادری از جنابعالی انتظار میرود با توجه به رایی که حامیان دولت به شما داده اند شما نیز همراه و یاور دولت باشید، نه بار خاطر!/.

 

 

 

گفتنی است : پیش ازاین درروز سه شنبه ۲۷ بهمن ۹۴ اسماعیل میرزائی و حمید صداقت پیشه با تشکیل گروهی بنام سرو رسما  کلید انشقاق در اردوگاه اصلاح طلبان را زدندکه منجربه جنگ قدرت  شدوگروه خورشیدی وشورای هماهنگی اصلاحات که نزدیک به ۲۱ حزب متحدبودندبا نام ستاد پویش  پرچم تداوم انشقاق را برافراشتند .

علی رغم اینکه ستادسرویها نیز نقش مهمی در پیروزی دکترهادی بهادری نداشتندواگر قضیه تحریکات رفراندوم کوردی کوردهای تندروبمیدان آمدن قاطبه هویت طلبان تورک نبودهرگز بهادری نیز رنگ مجلس را مثل دونماینده فعلی اورمیه  نمیدید اما ازقرارمعلوم منازعات داخلی دراردوگاه اصلاح طلبان تمامی ندارد.

 

منبع : کانال پویش آنلاین اورمیه [  اینجا ]

 

hadi-bahadori

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :