زمین آخر پاییز ۳ روز به تاریکی مطلق فرومیرود!

کره زمین 3 روز در ماه آتی و از 21 -23 دسامبر مصادف با ( 30 آذر، 1 و 2 دی ماه 1393 )در تاریکی مطلق فرو می رود.

سرویس جامعه ومحیط زیست : کره زمین ۳ روز در ماه آتی و از ۲۱ -۲۳ دسامبر مصادف با ( ۳۰ آذر، ۱ و ۲ دی ماه ۱۳۹۳ )در تاریکی مطلق فرو می رود.

 

 

 

 

به گزارش چیچست نیوز به نقل از اسپوتنیک ، : روزنامه ” ایزوستیا” نوشت که این مطلب از گزارش رئیس ناسا چارلز بولدن بدست آمده است.

 

این روزنامه ی اینترنتی خاطر نشان می کند که پدیده ی مذکور به خاطر جاذبه ی متقابل زهره و مشتری اتفاق خواهد افتاد. خاطر نشان می شود که زهره ، مشتری را از جنوب غربی دور می زند و ده برابر روشنتر می شود به خاطر همین مشتری گازهایی را متصاعد می کند و مقدار زیادی هیدروژن وارد فضا می شود. طی تماس این اجرام با خورشید در سطح آن انفجار رخ می دهد و درجه هوا تا ۹ هزار درجه ی سلیسوس بیشتر خواهد شد.

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مهر، زمین از ۲۱ تا ۲۳ دسامبر ماه آینده ( ۳۰ آذر تا ۲ دی ماه ) به مدت سه روز در تاریکی مطلق فرو می رود، آیا این تاریکی مطلق به معنای پایان زندگی زمینیان است؟ آیا روزی که از سال های دور مبنی بر خاتمه یافتن زندگی انسان ها و مهاجرت به سایر سیاره ها پیش بینی شده بود، در ماه آتی فرا خواهد رسید؟ آخر الزمان در ماه آینده فرا می رسد!

 

جملاتی که خواندید شایعات یا حقایقی است که در سایت های مختلفی نجومی و ستاره شناسی منتشر شده است مبنی بر اینکه در ماه دسامبر زمین به مدت ۳ روز در تاریکی مطلق فرو می رود اما سرنوشت زمین پس از این ۳ روز تاریکی چه خواهد شد؟ چرا زمین ۳ روز در تاریکی مطلق فرو می رود؟ ناسا  نیز این جمله را تایید کرده اما به شکل دیگری!

 

کارشناسان ناسا معتقدند زمین در ۲۱، ۲۲  و ۲۳  دسامبر در تاریکی ناشی از طوفانی های خورشیدی فرو خواهد رفت. “چارلز بولدن”، مدیر آژانس فضایی ناسا این خبر را تایید کرده و در ویدئوهایی که بر سایت ناسا قرار گرفته، شایعاتی مبنی بر پایان زندگی زمینیان را رد کرده  و اعلام داشته است:”زمین در تاریکی فرو می رود اما به دلیل طوفان های خورشیدی نه دلایلی مانند اخر الزمان بودن و …”

اما این سازمان اعلام کرده است، پیش بینی دقیق اتفاقاتی که در این سه روز به وقوع خواهند پیوست بسیار دشوار است و نمی توان پیش بینی دقیقی را برای فعالیت های خورشیدی اعلام کرد.

 

 

 

 

این حوادث باعث می شود که خورشید به رنگ آبی درآید. این ستاره دو هفته به این حالت باقی می ماند. شبکه ی Hngn.com همچنین به نقل از ناسا اطلاعات مربوط به اینکه زمین در نتیجه ی پدیده ی نجومی در تاریکی فرو می رود را رد کرد. در این خبرگزاری تایید می کنند که تاثیر جدی برای سیاره ما انتظار نمی رود. ممکن است تنها افزایش غیر قابل توجه درجه حرارت در زمان این پدید رخ دهد.

 

 

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :