طنز/ اختلاس کنید گیر نیفتید!

مراحل اختلاس: 1- قبل ار شروع اختلاس یکبار دیگر ارتباطات سیاسی خود را چک کنید از پشتگرمی خود مطمئن باشید!.2-...

سرویس طنز: در اختلاسهایی که عوامل آن گیر میفتن یسری مسائل ایمنی! رعایت نمیشه به همین دلیل یسری فنون جدید اختلاس برای عزیزانی که قصد دارن راه بزرگان اختلاس رو ادامه بدن یاد بدیم.

 

 

 

 

تجربه ثابت کرده در اختلاسهایی که عوامل آن گیر میفتن و محاکمه میشن متاسفانه یسری مسائل ایمنی! رعایت نمیشه و از تجربیات یقه سفیدها، نورچشمیها، آقازاده ها درس نمیگیرن. به همین دلیل لازمه که یسری فنون جدید اختلاس برای عزیزانی که قصد دارن راه بزرگان اختلاس رو ادامه بدن یاد بدیم. اختلاس گرهای حرفه ای و مرتبط! تو ایران هیچوقت محاکمه نمیشن بلکه از یک اختلاس به یه اختلاس دیگه و از یه بانک به بانک دیگه میرن. ضمنا اگه پارتیشون کلفت باشه به عنوان جایزه میتونن به سفرهای خارجی مثل لندن یا کانادا برن!. ضمنا اختلاس کنین تا پول بانک دست نیازمندان! واقعی برسه نه اینکه خرج کارهای الکی مثل وام ازدواج، وام مسکن و… بشه.

مراحل اختلاس:

۱- قبل ار شروع اختلاس یکبار دیگر ارتباطات سیاسی خود را چک کنید از پشتگرمی خود مطمئن باشید!.

۲- سعی کنید با تعداد کمی کار رو انجام بدین تا بعدا تو تقسیمش به مشکل نخورید!.

۳- از یک بانک اختلاس کنید و جوگیر نشین همزمان از چند بانک اختلاس کنید و برای خودتون جرم الکی! و اضافی درست کنید. برای تجربه اول از یک شعبه بانک شروع کنید و بقیه بانکها رو بذارین بعد از ماستمالی شدن پرونده برید دنبالش. تا دلتون بخاد تو ایران بانک هست

۴- با مبالغ کم شروع کنید و به کم قانع باشید و برای خودتون دردسر درست نکنید. ۱میلیارد تومن برای شروع کار خیلی خوبه و میتونین با خیال راحت خرج زن و بچتون رو تو چند روزی که نمایشی میرید زندان دربیارید!.

۵- اگر تابعیتتون ایرانیه و به کسی  و جایی وصل نیستین از فکر اختلاس بیایید بیرون که ممکنه حتی اعدام بشید!. اگه تابعیت یه کشور دیگه ای مثل کانادا رو هم دارین توصیه میکنم سریعتر دست به کار بشن و قبل از شروع اختلاس حتما بلیط کانادا رو تهیه کرده و بعد اختلاس رو شروع کنید!.

۶- قبل از شرع اختلاس حتما سهم نیازمندان! و حامیان ایتام سیاسی! رو کنار بذارید تا تو سفره ای که پهنه همه با هم سهیم باشن!. تجربه ثابت کرده هر چه افرادی که پای سفره هستن بیشتر و سفره چربتر! باشه احتمال گیر افتادنتون پایینتره!.

۷- از اونجایی که تنها ارزی که اصلا قیمتیش بالا و پایین نمیره و تغییرات ارز و طلا و… روش تاثیری نمیذاره همین تومان است، اصلا به دلار و یورو و سایر ارزهای بی خاصیت جهانی اختلاس نکنید که بعدا اینا بالا پایین بشن ضرر میکنید. به تومان اختلاس کنید که مصرف داخلی داشته باشه و ضمنا به اقتصاد داخلی کمک کنید!.

۸- سعی کنید به کارهایی مثل خرید نیز آشنا باشین تا بعدا تو زندان به عنوان مامور خرید انتخاب بشید!

۹-  بهترین و امنترین! راه برای فرار از کشور از راه فرودگاهه. تجربه ثابت کرده در فرار از فرودگاه کسی متوجه شما نمیشه و وقتی به مقصد رسیدید و تو ویلاتون مستقر شدید تازه خبر میشن!

۱۰- اخبار دادگاه اختلاس را حتما با دقت دنبال کنید و مطمئن باشید از شما هیچ اسمی نمیارن!.

.

.

۱۰۰۰ – !

به امید حضور مجدد شما در اختلاسهای بعدی!.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :