استادحسن راشدی تکذیب کرد

سرویس سیاسی اجتماعی چیچست نیوز:درپی انتشار بیانیه ای کذب ازسوی عده ای معلوم الحال با عنوان  “”حرکت ملی آزربایجان به ثبات سیاسی میرسد””که درآن

از حسن راشدی بعنوان شورای رهبری حرکت ملی آذربایجان  نامبرده شده است استادحسن راشدی ضمن تکذیب بیانیه ای را بشرح متن زیر دراختیار رسانه ها قرارداد:

 

 

فوری فوری !

به تاریخ نهم فوریه ( امروز ) ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ اطلاعیه ای از کانالی به نام turk dunyasi مبنی بر تشکیل شورای رهبری حرکت ملی آذربایجان منتشر شده است که نام اینجانب حسن راشدی در داخل اسامی این لیست قید شده است ، اینجانب از تشکیل چنین جلسه ای بی اطلاع بوده و از بود و نبود چنین جلسه و شورایی خبر ندارم و به شدت این اطلاعیه را تکذیب می کنم!

به نظر اینجانب دستهایی در کار است که می خواهد حرکت مدنی مردم آذربایجان را با این جور اطلاعیه های دروغین لکه دار کند!

از کلیه اعضاء محترم کانال یوردداش و دیگر کانالها ، تقاضای فوروارد و به اشتراک گذاری این تکذیبیه را جهت تنویر افکار عمومی دارم.

 

متن بیانیه مجعول نیز بشرح زیر است !:

 

در جلسه ای که چند دقیقه پیش به پایان رسید، نمایندگان گروهها و تشکیلات مطرح حرکت ملی آزربایجان، جهت پایان دادن به اختلافات موجود و شکوفایی بیش از پیش حرکت ملی آزربایجان و جهت تسریع در رسیدن به حقوق انسانی ملت شریف آزربایجان به یک نتیجه ی تاریخی رسیدند.

طبق این توافق شورای رهبری حرکت ملی آزربایجان تشکیل شد و از این به بعد حمایت فعالین محترم، از شورای مربوطه یک دستاورد ملی تلقی خواهد شد.

اعضای شورای رهبری، به حضور فعالین محترم حرکت ملی آزربایجان معرفی میگردند:

۱-احمد اوبالی (……!)

۲-محمود علی چهرگانی(………!)

۳-عظیمی قدیم روحانی و سیاستمدار برجسته

۴-حسن راشدی

۵-علی افسر شهبازی_خوجالی_

۶_عباس لسانی

 

چیچست نیوز: علی رغم انتقادات جدی که به نحوه نگاه ورفتار برخی مسئولین سیاسی وامنیتی به جریان هویت طلبی تورکهاکه همواره مورد هجمه ناجوانمردانه شوونیسم پانفارس قرارگرفته وفرصت دفاع ازهویت آذربایجانیها ازانها سلب شده اما این دلیل نمیشود عده انگشت شماری پان تورک تجزیه طلبِ خارج نشین برای ملت بزرگ تورک ایران خط مشی تعیین کنندومسلما امثال استاد فرهیخته  حسن راشدی نیز به این نوع تحرکات مذبوحانه هوشیارانه واکنش نشان داده وفرصت سو استفاده  برای تخریب شان هویت طلبان را ازانها خواهندگرفت.

انتشار متن بیانیه مجعول صرفا جهت تنویرافکارعمومی است وچیچست نیوز نیز ازچنین حرکتهای مذبوحانه اعلام برائت وانزجارمی نماید.

 

مطلب مرتبط: رزومه استاد حسن راشدی :  [ لینک  ] 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :