حمله به روحانی کار خودش بود!

سرویس طنزچیچست نیوز: یک سایت معلوم الحال فیلترشده  با انتشار کامنت های گروهی از کاربران فضای مجازی شوخی کرده که در مورد شعار دادن علیه حسن روحانی در روز قدس اظهارنظر کرده اند.! مسئولیت اغلات! املائی بعحده نویسندگان کامنتهاست!

 

 

 حمله به روحانی کار خودش بود!

– همیشه برای پیدا کردنه عامله یک جنایت باید دید چه کسی بیشتر از آن سود میبرد. همین نکته یه ساده به وضوه نشان می دهد که ماجرای روز قدس کار خوده روحانی بوده.

 

– چطور دو تا شعار مرگ بر منافق سر دادن علیه این […] توهین شد ولی وقتی همین روحانی آقای رئیسی رو توی مناظره به اون وضع فجیع ضایع می کرد توهین نبود؟

 

–  فین کن اشتاین می گوید آزادی بیان از همه چیز مهم تر است. من نمی فهمم چرا دولت جناب روحانی از نقد مودبانه تعدادی شهروند در یک فضای مردمی برآشفته اند؟

 

– آقای روحانی با سخنان فتنه گرایانه مردم را تهریک کرده تا بهش حمله کنند و قوه قضاییه باید به این جرم مشحود رسیدگی کند. لطفن کمک کنید هشتگ های #مطالبه_دانشجویی_مردمی_مهاکمه_روحانی و #صادق_بگیرش رو داغ کنیم.

 

– ماجرای روز قدس کار اتاق های جنگ روانی اصلاح طلبان بود تا افکار عمومی را از افتضاح سند ۲۰۳۰ سازمان سیا منحرف کنند که مدارس را مجبور می کند به همه بچه ها کارهای بدیادبدهند.

– – – جواب: آقا اینا رو شما کجای سند ۲۰۳۰ دیدی؟

– – – جواب: دکتر عباسی گفت تو نیویورک تایمز نوشته.

 

– مگه نمیگویند آزادی، آزادی؟ خوب اونهایی که به روحانی حمله کردند هم آزاد بودند دیگه! اصلاح طلبا جواب این تناقوز را چگونه میدهن؟

 

– حمله به روحانی کار خودشون بود  بهضیها دارن سعی می کنن اینجوری برای شیخ بنفش محبوبیت جلب کنن تا روحانی جانشین رهبر بشه.

– – – جواب: می خواد روحانی جانشینش بشه؟ مگه از رئیسی حمایت نمی کرد؟

– – – جواب: نه  رئیسی رو مخوصن آوردن  تو انتخابات تا خراب بشه شانس روحانی افزایش پیدا کنه.

 

– اونایی که علیه روحانی شعار دادن فرمان آتش به اختیار رهبری رو بدنام کردن. الان همه خیال می کنن منظور آقا از آتش به اختیار این سوسول بازیاس.

 

– به نظر شما مشکوک نیست که این همه دوربین از اول آماده بودن تا شعارهای ضد روحانی رو ثبت کنن؟

– – – جواب: الان هرکی با موبایلش می تونه فیلم برداره خوب.

– – – جواب: کسی که خودش را به خواب زده را نمی شود بیدار کرد دوست عزیز.

 

– ما در مرکز بررسی های فوتو-استراتژیکِ سینمایی-ارزشی حمله به آقای روحانی رو ۱۸ بار فریم به فریم بررسی کردیم. کاملا مشخص است که در قیافه ایشان نوعی حالت رضایت پنهانی از شعارهایی که علهیشان سر میدهند وجود دارد.

 

– دولتمردان محترم که دو تا انتقاد از رییس دولت را پیراهن عسمان کرده اند اگر وقت داشتند این عکس جوان های بیکار سر فلکه دوم صادقیه را هم ببینند. اینها آدم نیستند؟

 

– به نظر من شعار دادن مردم اَلیه رئیس جمهور نشان دهنده آزادی بیان در جمهوری اسلامی ایران است.

– – – جواب: اون وقت علیه فرمانده بسیج نورآباد ممسنی هم می شه شعار داد؟

– – – جواب: باعث تعسف است که قوه قضاییه به هر بی سر و پایی اجازه می دهد به مردم نورآباد ممسنی توهین کند.

 

– خشم مردمی بر ضد رئیس جمهور رژیم نشان داد اوضاع قمردرعقرب است.

– – – جواب: اینایی که حمله کردن خودشون رژیمن ها.

– – – جواب: خفه شو مزدور.

 

– روحانی دقیقن قبل از راهپیمایی روز قدس با اون صحبت های شرم آور … مردم رو عصبانی کرد بعد مخصوصن آومد توی راهپیمایی تا مردم علیهش شعار بدن تا از یه طرف مظلوم نمایی کنه از یه طرف دیگه افتضاح برجام رو ماست مالی کنه همزمان هم بتونه شعارهای مردم علیه رژیم صهیونیستی رو تحت الشعار قرار بده.

 

… آقای روحانی لوس شده است. حالا گیرم که ایشان در مراسم روز قدس شرکت کرده و یک عده‌ای هم شعار «روحانی – بنی صدر پیوندتان مبارک» سر داده اند… که چه؟ ما معتقدیم  این ماجرا اصلا چیزی نبود که روحانی به خاطرش از مراسم روز قدس قهر کند و سوار ماشینش شده و این مراسم پر فیض را ترک نماید و کار به هشتک داغ کنی و این ماجراها بکشد و حالا هم قرار باشد علیه شعاردهندگان به ایشان بگیر و ببند راه بیفتد.

– نسبت دادن اتفاقات اخیر به آتش به اختیاری ها  بی انصافی است.  این یک توصیه همه شمول و کلی  که نیروهای ورزشی  باید آتش خشم .. خود را در ماه رمضان مهار کنند که چیز بدی هم نیست.

چیچست نیوز انتشار مطالب نشانه تاییدنیست بلکه انجام رسالت اطلاع رسانی است.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :