به کمپین زهرا ی آذربایجان بپیوندید

به کمپین زهرای آذربایجان بپیوندید...نامه‌ای سرگشاده به وجدان‌های آگاه جهان...

سرویس اجتماعی : وجدانهای بیدار جهت پیوستن به کمپین ِ دعا برای زهرا !   PrayForZahra به لینک زیر کلیک کنید:

 

عضویت با یک امضا کلیک در کانال :  @ZahraCampaignBot

 

کمپین ظرف ۳ ساعت بالای ۲۰۰۰  امضا گرفته است هموطن شمانیز بپیوندید. 

مطالعه متن نامه کمپین : 

زهرا کیست؟

 

🔹 زهرا قولیئوا “Zəhra Quliyeva” کودک دو ساله آذربایجانی ساکن روستای آلخانلی “Alxanlı ” شهرستان فضولی “Füzuli” جمهوری آذربایجان (در جوار خط تماس ارتش جمهوری آذربایجان و ارتش اشغالگر ارمنستان)، روز سه‌شنبه مورخه چهارم جولای ۲۰۱۷ در اثر حمله ناجوانمردانه و ظالمانه اشغالگران ارمنستانی به مناطق مسکونی و غیرنظامی آذربایجان و به علت اصابت گلوله خمپاره به منزل محل سکونتشان، به همراه مادربزرگ خود جان خود را از دست داده و به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

 

 

 

هدف این کمپین چیست؟

 

🔹هدف ما رساندن صدای مظلومیت زهرای آذربایجان و تمامی کودکان قربانی جنگ به گوش جهانیان است. به همین منظور با راه‌اندازی این کمپین اعتراضی و نگارش نامه‌ای سرگشاده خطاب به تمامی وجدان‌‌های بیدار ضمن محکومیت اقدام ضدانسانی ارمنستان، خواهان پایان اشغال قره‌باغ از سوی ارمنستان و آزادسازی اراضی اسلام و آذربایجان از یوغ اشغال هستیم.

نامه‌ای سرگشاده به وجدان‌های آگاه جهان

 

سالهاست که بشریت بخصوص دنیای اسلام زیر دندانهای وحشیت و بدتر از آن سکوت خائنانه مدعیان حقوق بی‌بشر با بازتعریف خود خواسته از آن، باعث ریخته شدن خون مسلمانان زیر چنگالهای یوغ حیوانات انسان صفت شده است.

آیلان سوری در دریا غرق می‌شود، کودک یمنی زیر آوارها دفن می‌شود، کودک فلسطینی گلوله داغ صهیونیستی را به جان می‌خرد و زهرای آذربایجان در آغوش مادرش به شهادت لبخند می‌زند و داستان خونینی که همچنان در دنیای اسلام ادامه دارد….

در آخرین مورد این داستان وحشیت، دیشب رژیم اشغالگر و غاصب ارمنستان با به توپ بستن مناطق مسکونی آذربایجان، باعث شهادت دو تن از شهروندان بخصوص زهرای دو ساله شد، کودکی که آرزوهای روشن کودکانه خود را به زیر خاکهای تیره برد.

آیا حقوق بشر همچنان سکونت خائنانه خود را ادامه خواهد داد؟ آیا مدعیان همچنان مدعی خواهند بود؟ آیا زهراهای دیگر به خاک و خون کشیده خواهند شد؟ آیا حیوانی به نام انسان به وجدان خود رجوع خواهد کرد؟ و هزاران سوال بی پاسخ دیگر…….

وجدانهای بیدار بشریت بخصوص مردم آذربایجان همچنان صبر کرده‌اند همچنان که برای بانویشان فاطمه زهرا(س) صبر کردند برای دختر خردسالشان زهرا نیز صبر خواهند کرد، صبر و آرامشی که نشان از طوفان قریب‌الوقوع دارد …

 

گفتنی است در۶  اسفندسال ۱۳۷۰  ارتش ارمنستان باتفاق ارتش روسیه هزاران نفر از زن وکودک بیدفاع خوجالی را سلاخی وقتل عام کرده اند.

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :