گزارش مصور دیدار جمعیت دفاع از ملت فلسطین آذربایجان غربی با سیدعلی خمینی

دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین :برای تبیین حقیقت فلسطین باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد

سرویس اجتماعی چیچست نیوز: گزارش مصور دیدار جمعیت دفاع از ملت فلسطین آذربایجان غربی با سیدعلی خمینی

 

 

حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در دیدار مسئولین جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان آذربایجان غربی بیان کرد :

اگر آرمان فلسطین مسأله اصلى مسلمین مى ماند شاهد پیدایش داعش نبودیم/ در کارهاى تبلیغى و ترویجى کم کار و گرفتار تکراریم

 

دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین در دیدار با اعضای هیات اجرایی دفتر استان آذربایجان غربی:

برای تبیین حقیقت فلسطین باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد

دکتر زهرا مصطفوی در دیدار با اعضای هیات اجرایی استان آذربایجان غربی گفت برای تبیین حقیقت آنچه که در فلسطین می گذرد باید از همه ظرفیت های حوزه های تبلیغی همانند هنر، سینما و رسانه استفاده نمود.

 

اعضای هیات اجرائی جمعیت دفاع از ملت فلسطین استان آذربایجان غربی عصر روز چهارشنبه ۲۱تیرماه با حجه الاسلام والمسملین سید علی خمیینی

 

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین سید على خمینى در بخش دوم سخنان خود به لزوم پى گیرى مسأله ى فلسطین پرداخت و گفت: پى گیرى این مسأله انسانى، اسلامى، مطابق با موازین حقوق بشر، سودمند، ساکت کننده مخالفین جمهورى اسلامى در جدل هاى بین المللى، نمایان گر تزلزل اندیشه ى صهیونیزم، نمایان گر میزان صداقت دولتهاى مستکبر در ادعاهاى گوش خراش اخلاق گرایى و پایدارى به اخلاق و حقوق بشر است.

 

نوه گرامی امام خمینی در بخش سوم سخنان خود به مخالفین طرح مسأله ى فلسطین پرداخت و گفت: داعش و اندیشه هاى تکفیرى، صهیونیسم و اندیشه هاى ضد اسلامى و بى خبران از نظم جهان و بازار سود و زیان مادى سه گروهى هستند که نمى خواهند مسأله ى فلسطین مسأله ى اول جهان اسلام شود و متاسفانه توانسته اند تا حدودى موفق شوند.

 

سید على خمینى در آخرین بخش از سخنانش ضمن انتقاد نهادهاى تبلیغاتى نظام گفت: از نهادهاى فرهنگى و تبلیغاتى نظام گله مندیم چراکه مسأله ى فلسطین تقریبا منحصر در هفته ى آخر منتهى به روز قدس شده است و اگر همینطور پیش رویم ممکن است روزى روز قدس هم کمرنگ شود.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید على خمینى افزود: مخالفین این ایده در طول سال کار مى کنند اما ما دست روى دست مى گذاریم و در جهات تبلیغى و ترویجى و رسانه اى کم کار و گرفتار تکراریم.

 

نوه گرامی امام خمینی در پایان سخنانش ضمن تقدیر از فعالیتهاى جمعیت دفاع از ملت فلسطین از نقش ارزنده و تاثیرگذار سرکار خانم مصطفوى تقدیر کرد و گفت: به حق تلاشهاى عالمانه و مجدانه سرکار خانم دکتر مصطفوى جاى تقدیر دارد و از خداوند مى خواهیم که بر توفیقات ایشان بیافزاید و نیز انشالله همه کسانى که براى فلسطین تلاش مى کنند مأجور خواهند بود.

 

در ابتداى جلسه اعضاى شوراى اجرایى جمعیت دفاع از ملت فلسطین گزارشى از روند فعالیتهایشان ارائه دادند و از سید على خمینى جهت سفر به ارومیه دعوت کردند

 

 

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :