با سارقی که بنیتای معصوم ۸ماهه را ربوده وزجرکش نموده چه بایدکرد؟

مجرمی که سابقه داشته ، حیوان دوپاست یا آدم!

سرویس اجتماعی چیچست نیوز: آیا اینگونه  جنایات بی رحمانه تولیدجامعه است یا مسئولین!؟/

 

 

 

با سارقی که  بنیتای معصوم ۸ماهه  را ربوده وزجرکش نموده چه بایدکرد؟

 

 

سارق جانی حیوان دوپاست یا آدم!

سارق بنیتای معصوم رادر داخل خودرو در بیابان سوزوگرمای وحشتناک تشنه وگرسنه درخودرو رهاکرده وبا آگاهی کامل که کودک هلاک خواهدشد کوچکترین تلاشی را برای نجات کودک معصوم بی پناه انجام نداده واکنون باید منتظربودودیدقانون وجزا وقاضی برای افکارعمومی وخداوند چه واکنشی نشان خواهدداد.یک لحظه خودمان را جای آن پدرومادر بگذاریم! مجرمی که سابقه داشته ، حیوان دوپاست یا آدم!
ببینیم که فقروفلاکت میزان جرم خیزی را به چه حدی رسانده! آقایان مسئولین وقانونگذاران مجلس خودشان را جای والدین این کودک معصوم بگذارند!
گفتنی است بنیتای هشت ماهه کودکی بود که هفته پیش در خودروی پدرش ربوده شد.

 

 

جزئیات ماجرای دلخراش بنیتای معصوم ۸ ماهه :

 

اعتراف کامل عامل ربودن کودک هشت ماهه

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت در پی انتشار خبری مبنی بر مفقود شدن کودک هشت ماهه در داخل خودروی پراید اظهار کرد: این خودرو در پاکدشت کشف شده که  متاسفانه کودک در داخل خودرو فوت کرده است.

 

 

علیشپور در گفت وگو با  خبرگزاری میزان از کشف خودروی سرقتی در این شهرستان خبرداد و گفت: متاسفانه این کودک در داخل خودرو فوت کرده است.

 

وی افزود: وسیله نقلیه در تاریخ ۲۹ فروردین از تهران سرقت شده بود در حالیکه یک کودک هشت ماهه نیز داخل آن دقایقی پیش در پاکدشت کشف شد.

 

این مقام قضایی اظهارکرد: هر دو متهم نیز شناسایی و دستگیر شدند، گزارش تکمیلی اعلام خواهد شد.

اعترافات کامل عامل ربودن بنیتا/ مرگ دختر ۸ ماهه به علت گرما و گرسنگیدر همین خصوص یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در مورد نحوه شناسایی عامل ربودن دختر ۸ ماهه و دستگیری او و همدستش گفت:  پس از اعلام موضوع به پلیس و در جریان تحقیقات ماموران پلیس آگاهی تهران متوجه رد پای دو سارق حرفه ای  لوازم داخل خودرو شدند. همچنین مشخص شد که یکی از این دو سارق به تازگی از زندان آزاد شده است.

 

وی ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه یکی از این سارقان، او اعتراف کرد که  خودرو و بچه در اختیار همدستش است. با دستگیری سارق دوم او در بازجویی‌ها منکر هرگونه سرقت شد تا اینکه پس از روبرو شدن با همدستش لب به اعتراف گشود.

 

این منبع آگاه تاکید کرد :سارق در بازجویی ها اعتراف کرد پس از سرقت خودرو از مشیریه به همراه کودک، آن را همان روز در یکی از خیابان های پاکدشت آورده و پس از بالا کشیدن شیشه ها آن را رها کرده است.

 

وی افزود: ماموران بلافاصله به محل رها کردن خودرو در محله ای خلوت رفته و مشاهده کردند خودرو زیر آفتاب شدید قرار دارد. شدت گرما به حدی بود که جسد کودک ۸ ماهه دچار جمود نعشی شده بود.

 

به گفته این منبع آگاه با توجه به شرایط محل قرار گیری خودرو و بالا بودن شیشه های خودرو به احتمال زیاد دختر ۸ ماهه به علت گرما و گرسنگی و تشنگی جان خود را از دست داده است. در حال حاضر با دستور قضایی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده است.

 

وی تاکید کرد: قاتل مدعی است وقتی خودرو را رها کرده است، هنوز بنیتا زنده بود.

 

تکمیلی

مادر بنیتا درسوگ فرزند بی گناهش

 

 

عاملان قتل کودک معصوم

 

 

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :