نمایشگاه مطبوعات بهترین مکان برای ارائه توانایی‌های رسانه‌هاست

این نمایشگاه با مشارکت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج رسانه، مخابرات، شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت توزیع برق، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و منابع طبیعی استان آذربایجان غربی برگزار می شود و غرفه ای به این سازمان ها اختصاص داده شده است.

سرویس رسانه ومطبوعات: پیربوداقی رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی از برپایی نمایشگاه استانی مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مجتمع فرهنگی هنری ارومیه خبر داد و گفت: نمایشگاه بهترین مکان برای ارائه ظرفیت‌ها و توانایی‌های رسانه‌هاست و فضایی رقابتی در میان نشریات ایجاد می‌کند.

 

 

 

به گزارش چیچست نیوز ، یوسف پیربوداقی در گفت و گوی اختصاصی اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه استانی مطبوعات، خبرگزاری‌های و پایگاه های خبری آذربایجان غربی با هدف معرفی و تقویت مطبوعات و رسانه های فعال استان برپا می شود و می تواند به پویایی این بخش کمک شایانی کند.

 

 

وی آشنایی رسانه‌ها با ظرفیت‌های یکدیگر را دیگر کارکرد این نمایشگاه خواند و افزود: نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه های خبری می‌تواند محلی برای آشنایی نشریات با توانایی‌ها و ظرفیت‌های یکدیگر باشد تا در نهایت با تبادل نظر میان آنان سبب ارتقای ظرفیت‌های رسانه‌ای شود.

پیربوداقی تصریح کرد: در دو سال گذشته رسانه‌های آذربایجان غربی بیش از دو برابر افزایش پیدا کرده است و به همین دلیل برپایی این نمایشگاه ضروری است.

رئیس خانه مطبوعات آذربایجان غربی ادامه داد: این نمایشگاه از ۱۶ تا ۱۹ مرداد ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ درمحل سالن نمایشگاهی مجتمع فرهنگی و هنری ارومیه برپا می‌شود.

وی افزود: این نمایشگاه با مشارکت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بسیج رسانه، مخابرات، شهرداری، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت توزیع برق، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و منابع طبیعی استان آذربایجان غربی برگزار می شود و غرفه ای به این سازمان ها اختصاص داده شده است.

 

همچنین امید سیاح مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از اعلام آمادگی بیش از ۸۰ رسانه استانی برای حضور در نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان خبر داد.

 

به گزارش چیچست نیوز، امید سیاح در گفت و گوی اختصاصی اظهار داشت: علاوه بر رسانه ها ۱۵ روابط عمومی ادارات و سازمان های استان نیز اعلام آمادگی کرده اند.

وی نمایشگاه مطبوعات را بهترین فرصت برای ارزیابی رسانه ها و ارتباط گرفتن آنها با مخاطبانشان عنوان و اظهار کرد: مطبوعات و رسانه های استان اعم از مکتوب و مجازی می توانند از این فرصت به دست آمده استفاده کنند و به معرفی اهداف و خط مشی خود و کارهایی که تاکنون انجام داده اند، بپردازند.

سیاح تصریح کرد: نمایشگاه های مطبوعات، خبرگزاری و پایگاه های خبری استان قطعا واسطی قوی بین رسانه ها، مطبوعات و مردم خواهد بود.

مسئول واحد مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان این که این نمایشگاه در محل نمایشگاه های دائمی مجتمع فرهنگی هنری ارومیه برپا می شود، افزود: نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان از ۱۶ تا ۱۹ مرداد ماه آغاز می شود.

وی برگزاری نشست های تخصصی و تئاتر خیابانی با موضوع رسانه، کارگاه های آموزشی و تجلیل از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار را از برنامه های جانبی نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان عنوان کرد.

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :