توهین های مکرر روزنامه اسرائیلی  گلادیاتور سرخ به ترک ها  

نویسندگان روزنامه مجازی گلادیاتور در اسرائیل مستقرندوبا نامهای مستعار فعالیت دارند.

سرویس اجتماعی چیچست نیوز ،  روزنامهمجازی گلادیتورهای سرخ!  متعلق به شوونیسم پان  بعد بازی ۱۲ مرداد که با بُرد۲بریک تیم پرسپولیس تمام شد ،روزنامه گلادیاتور سرخ با انتشار عکس بالا دراینستاگرام به مردم آذربایجان و تبریز توهین کرد و کلمه الوحشی تبریز را کار برد.

 

گفتنی است نویسندگان روزنامه مجازی  گلادیاتور در اسرائیل مستقرندوبا نامهای مستعار فعالیت دارند.

 

همچنین سایت زرد معلوم الحال ” فان دات آی آر ، نیز با توجیه وبوق کردن موزیانه  اهانت  روزنامه   تلویحا به دفاع ازاین اهانت پرداخته است.

این روزنامه مجازی در چاپ دوم خود نیز از کلمات و توهین های بسیار زشت استفاده کرد که با واکنش کاربران همراه بوده و خواهد بود.

 

شان ملت تورک ایران که درهمه صحنه ها سرافرازبیرون آمده انددراینست که  درمیادین ورزشی به فحاشان بی خرد پاسخ ندهندبا رعایت شئونات اجتماعی نشان دهند القاب اهانت آمیز شایسته طرف مقابل است.

 

 

اخبارتکمیلی :

 

دستگیری عامل انتشار مطالب موهن به هواداران تراکتورسازی در یک نشریه غیررسمی معاند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌شرقی فرد هتاک به هواداران تراکتورسازی دستگیر و تحویل مقامات قضائی شد.

 

سرهنگ اسماعیل اسمعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز  در رابطه با درج مطلب موهون در یک نشریه الکترونیکی غیرمجاز معاند که از خارج از کشور اداره می‌گردد در خصوص بازی تیم‌های پرسپولیس و تراکتورسازی اعلام داشت: برد و باخت و در کنار آن برخی حواشی جزو لاینفک فوتبال بوده و در تمام کشورها مرسوم می‌باشد اما توهین در نشریات به ویژه توهین به اقوام به هرشکل آن مضموم بوده و توسط تمام انسان‌های آزاده موضوعی رد شده می‌باشد و دسیسه دشمنان کشور با دیدگاه  تفرقه افکنی محسوب می‌گردد.

 

وی افزود: همه اغفال شده‌ها اعم از بیرون از کشور و یا داخلی بدانند پلیس همواره با هوشیاری خاص در پی معاندین نظام در اشکال مختلف بوده و با آنان برخورد لازم را به عمل خواهد آورد و در این موضوع نیز با ورود به موقع پلیس فتا استان آذربایجان‌شرقی فرد خاطی اغفال شده بلافاصله دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید.

 

 

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :