ماموریت مشاور اقوام استاندارسعادت برای گروهکهای تروریستی؟!

اظهارات خارج ازقدوقواره فتاح حسینی مشاوراقوام مذاهب با دعوت از گروهکهای تروریستی برای مذاکره!؟

سرویس سیاسی چیچست نیوز: اظهارات خارج ازقدوقواره  فتاح حسینی مشاوراقوام مذاهب با دعوت از گروهکهای تروریستی برای مذاکره!؟درحالی صورت می گیرد که اینگونه اظهارات  حتی درحدواختیارات  مقام وزیرامورخارجه نیز نمیگنجدوازاختیارات شورای امنیت کشوراست!

 

 

به گزارش چیچست نیوز به نقل از انجمن بی تاوان : فتاح حسینی فعال سیاسی و مشاور استاندارآذربایجان غربی در اظهاراتی قابل تامل احزاب و گروه های تروریستی کُردی را به مذاکره و گفتگو دعوت کرد.

 

ماموریت مشاور اقوام استاندارسعادت برای گروهکهای تروریستی؟!

 

بنظر میرسد آتش به اختیارتمیز برای فتاح حسینی با افاضات گنده تراز وزن سیاسی اجتماعیش  بخواهیم یا نخواهیم کلیدخورده است:

 

اولین سئوال که ذهن مخاطبین را بخودجلب میکند اینست که چرا این گونه اظهارات  درست درنزدیکی ایام اجرای رفراندم  استقلال غیرقانونی اقلیمک کوردستان عراق صورت میگیرد درحالیکه رهبری در دیداراخیربا نخست وزیر عراق با استقلال اقلیم مخالفت نموده اند.

 

دومین سئوال اینکه  مگرایران سومالی یا افغانستان یا سودان است ،مگر گروهک های  تروریستی پ.ک.ک وحزب منحوس دموکرات کوردستان یا کومله وامثالهم که حتی نیم وجب ازخاک نظام مقدس جمهوری اسلامی را تصرف ننموده ونقاط حساس و استراتژیک کشوررا تصرف نموده که  کشور قدرتمند ایران که کمتر از  امریکا وروسیه وکشورهای دارای حق وتو پشت میز مذاکره نمی نشیند  با یک عده مزدوری که نه اساسنامه انسانی دارندونه دین ومسلکی را تابعند ایران پشت میز مذاکره با این اراذل واوباش بنشیند.

 

سئوال سوم اینکه : تروریستها ی کورد بجز جبهه ترورمسلحانه  وجبهه پولهای قاچاق بادآورده کولبری   فقط قلم کم داشت که بمیمنت مدیران نابلد سیاسی آن را هم بدست آورده اند واکنون تریبون ها ی سخن پراکنی هم به آن اضافه گردید.

  

 استاندارباید هرچه سریعتر ضمن ابراز واکنش سریع درباره بیانات خارج از حدوداختیارات حسینی چه درسمت مشاورت اقوام چه درصنف مدیریت یک انجمن پوششی به اصطلاح ان جی او و چه درکسوت یک شهروند ازنوع مهاجرِ فعال  سیاسی باید مورد مواخذه گردد تا خدای نکرده ابهامات وشائبه ها  شفاف سازی و جلوی آتش باختیار تمیزی که فتاح حسینی را  درخودمحلول کند پیشگیری شود.

🔴پیشنهادمیشود شورای تامین  هرچه سریعترواردعمل شود  وعلت وانگیزه واهداف پشت پرده این بیانات مشکوک وجهت دار شفاف سازی و ازادامه انتصاب چنین افرادی در مناصب اداری علی الخصوص سیاسی مانند مشاورت اقوام  جلوگیری گردد.

کودتای مخملی حزب اعتدال باید درآذربایجان غربی خنثی شود

حزب اعتدال وتوسعه نیز قبل از وقوع وقایعی نظیرآتش باختیارتمیز  بهتراست برای تغییروتحولی تمیز دست از سواستفاده قومی برای کسب قدرت بردارد.

 

چیچست نیوز یک پیشنهادنمادین برای امثال  فتاح حسینی  دارد برای جبران این واترگیت مذهبی سیاسی  پیشنهادمیشود دریک برگ A4 اعلام انزجاروبرائت خودرا از گروهکهایی که هموطنانمان را سالها تروروشکنجه نموده اند به تصویر بکشد تا به وحدت قومی بیش ازاین دامن نزنند. چراکه درآذربایجان خانه ای نیست از ترور اکرادتروریست زخم خنجرازپشت نخورده باشد.

 

 

 گفتنی است : فتاح حسینی فعال سیاسی و مشاور استاندارآذربایجان غربی در اظهاراتی قابل تامل احزاب و گروه های تروریستی کُردی را به مذاکره و گفتگو دعوت کرد.

 

 فتاح حسینی که  مشاوره اقوام ومذاهب   استاندار آذربایجان غربی را یدک میکشد  درروز اختتامیه  نمایشگاه مطبوعات ، در خصوص گروهک های تروریستی پ ک ک ،پژاک،کومله و دمکرات متاسفانه سخنانی را بر زبان جاری نموده که مغایر با سیاست های کلان جمهوری اسلامی ایران است.

 

 فتاح حسینی در شرایطی چنین اظهاراتی بیان داشته  که گروهک های تروریستی پس از سال ها جنگ و خونریزی و ویرانی در شمال غرب و غرب کشور و شهادت صدها نفر از هم وطنانمان و عدم نتیجه گیری از مبارزات مسلحانه تغییر رویکرد داده و امروزه مذاکره و گفتگو را مبنای فعالیت های خود قرار داده و سرکرده های گروهک تروریستی پژاک نظیر فواد بریتان و سیامند معینی بارها در مصاحبه های خود از جمهوری اسلامی ایران خواستند که مذاکره و گفتگو با آنان را در پیش بگیرد.

ماموریت فتاح حسینی  وهمسوئی با پ. ک.ک !

سید فتاح حسینی عیناً عبارت به کار گرفته شده از سوی کادرهای پ ک ک و پژاک را بر زبان جاری نموده و خانواده های قربانیان ترور را دل آزرده کرده است

 

نکته قابل توجه اینکه مذاکره و گفتگو با احزاب و گروه های تروریستی مغایر با سیاست های کلان جمهوری اسلامی بوده و مذاکره با تروریست بمنزله خیانت به خون شهدا و خانواده های آنان می باشد.

 

اکنون  استانداروشورای تامین استان  باید بررسی کند فتاح حسنی مشاوراقوام ! استاندار  بر چه اساس و مبنایی ادعاهای گروه های تروریستی را بر زبان جاری کرده است؟

آیا سید فتاح حسینی چراغ خاموش در مسیر خواسته های تروریست ها قدم بر می دارد؟

امیدواریم این فعال شدیدا سیاسی جناحی سریعا موضع گیری خود را بطور شفاف بیان نماید تا از هرگونه تحرکات آتش باختیار تمیز پیشگیری وموجب نارضایتی و تکدر خاطر خانواده های شهدا و قربانیان ترور نشود…

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :