نشست صمیمی با کارمندان زن کمیته امداد استان آ.غربی

اجلاسیه کنگره12000شهید استان آ.غربی که درآبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد

 

سرویس اجتماعی چیچست نیوز: مسئول بسیج جامعه زنان استان با تقدیر از زحمات شبانه روزی این قشر بیان کرد :

 

 

 

اهمیت توجه به زنان دغدغه ای بوده است که ازابتدای بشریت همواره در تعاملات اجتماعی به چشم خورده است.

سوال اساسی ای که در این بین مطرح می شود ، این است که آیا حضور زنان در تمامی عرصه های اجتماعی مانند غرب که از زن فقط به عنوان ابزار استفاده می کنند ،لازم است؟

 

مقام معظم رهبری درکنگره ۷۰۰۰زن بیداری اسلامی سال ۹۱ با ارائه الگویی جامع   و اسلامی به نام الگوی سوم این چالش را پاسخ داده اند

منظور از الگوی سوم این است که بانوان با حفظ عفت ونجابت ولطافت زنانگی بتوانند پابه پای مردان در تمامی ابعاد جامعه حضور پیداکنند.

ایشان با مقایسه بین زنان قبل انقلاب وحین انقلاب از پدیده ای به نام زنان انقلابی یاد کردند که معرف زنانی بود که درعین ابفای نقش بسیار موثر در جامعه وحتی جریان های سیاسی ،ماردان وهمسرانی بسیار دلسوزبوده اند که بستر مبارزه را برای مردان فراهم کرده اند.

 

مسئول بسیج جامعه زنان استان ضمن بازگویی مشکلات رایج زنان در سطح جامعه اشاره کرد:هدف اصلی غرب این است که جایگاه والای زن را باسواستفاده جنسی وابزاری به پست ترین جایگاه ممکن برساند.

 

ایشان با اشاره به نزدیک شدن به اجلاسیه کنگره۱۲۰۰۰شهید استان آ.غربی که درآبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد ، افزود:استان آ.غربی ظرفیت ها وپتانسیل های بسیار ناشناخته ی زیادی دارد که نیازمند یک حرکت جهادی و اساسی برای شناساندن این چهره ها والگوگیری ازمنش و تفکرات آنان است.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :