روزه سکوت؟!

بی سابقه ترین پروژه دولت تدبیر و امید در اولین روز هفته دولت!/ آیا بازهم اصلاح طلبان بارکش دولت روحانی واستاندارش شدند!

 سرویس سیاسی چیچست نیوز : واکنش مهرزاد صدقیانی نماینده ادوارمجلس سلماس و رئیس ستادروحانی  به عزل فرماندارسلماس 

 

 

متن بیانیه قاسم مهرزادصدقیانی بشرح زیراست: 

روزه سکوت

بی سابقه ترین پروژه دولت تدبیر و امید در اولین روز هفته دولت سال ۹۶ بازکردن فرماندار اصلاح طلب سلماس آقای مسعود حاج علیلو از فرمانداری به جای باز گشایی مرز تجاری سلماس بود.

 

پروژه ای که از ابلاغ تا اجرای آن فقط ۳ ساعت و نیم طول کشید و اردوگاه اصلاح طلبان واقعی  و تمامی حامیان حماسه تدبیر  و امید  را درشوک و ابهام فروبرد!

 

در ۳ روز اخیر سئوالات فراوانی در فضای مجازی مبنی بر اینکه آقای مهرزاد صدقیانی چرا روزه سکوت ؟!

 

این را میدانم اگر روزه سکوت هم گرفته باشم روزه ام باطل است و کفاره و قضا هم دارد واین بنده ناچیز توان جبران آنرا نخواهم داشت اما خداوند عزیز راهی پیش پای بندگان گنهکار خود گذاشته است و آن توبه از عملکرد نا صواب خودشان است.

 

مردم امریکا هرچه که باشند در انتخاب حزبی خود آزادانه رای میدهند ولی در چند هفته گذشته در آمریکا تیشرتی در بازار فروخته می شود که روی آن با چهارده زبان مختلف انگلیسی ،فارسی، فرانسه ، چینی، روسی، اسپانیولی، ترکی و… نوشته شده است : مردم دنیا از اینکه ما به ترامپ رای دادیم ما را ببخشید.

 

حالا مردم شهرستان سلماس نیز یکی از با فرهنگ ترین شهرهای آذربایجان و ایران عزیز است و قرن هاست تورک و کورد و ارمنی- بجز زمانی که حاکمان نا اهل سردمدار بودند و باعث ناامنی و خونریزی بودند- در این سرزمین آباد و پر برکت در کمال مهر و محبت و دوستی زندگی می کنند هم باید روی سینه هایمان چیزی بنویسیم و اگر ننویسیم این داغ دلی ابدی برای ما خواهد شد.

چیچست نیوز: آیا بازهم اصلاح طلبان بارکش دولت روحانی واستاندارش شدند!

 

 

آقای روحانی آیا این پاداش مردم با فرهنگ و اصلاح طلب و همیشه درصحنه سلماس بود که در هفته دولت داده شد؟! دستتان درد نکند.

 

آیا برداشتن یک فرماندار خدوم ، مدافع مردم و دولتی که از هر طرف هدف تیر های زهر آگین مخالفان داخلی و خارجی است و هم با مشکلات عدیده و روزمره مردم که در اثر بی کفایتی مسئولین گذشته تحمیل شده است آن هم باصطلاح مجلسی ها ، نه با سه فوریت بلکه با چهار فوریت نانوشته و با استناد بی سند به حرف های سالیان گذشته برای التیام آلام مردم و جوانان بی شمار دنبال کار و اشتغال که با وعده های آب و تاب داری در هفته دولت منتظر راه افتادن تجارت مرزی بودند حل خواهد شد؟!

 

و در جواب این انتظار ، قول دهندگان طلبکارانه به میدان بیایند و بگویند باز شدن مرز مشکلی را حل نخواهد کرد پس لابد باید با عوض کردن فرماندار توجه مردم را از مشکلات خود به طرف مشکلات مدیریت مسئولین معطوف نماید.

 

آقای رئیس جمهور،  آقای وزیر کشور این پاداش شما به مردم قهرمان و مرز نشین سلماس در هفته دولت بود؟! دستتان درد‌ نکند.

آیا نظرسنجی از مردم سلماس را ملاحظه فرمودید که حدود هشتاد درصد مردم از این کار مسئولین شدیداً ناراحت هستند

 آیا با الفاظی همچون پان تورکیسم میتوان صورت مسئله را پاک کرد؟!

و اینکه این  همه امام راحل و همه مسئولین و خود رئیس جمهور محترم حرف مردم را می زنند این رفتار ها جوابگوی خواست مردم است؟

 من نمی دانم لابد ما تورکیم و زبان مسئولین را درک نمی کنیم.

۳شهریور۱۳۹۶

              قاسم مهرزاد صدقیانی

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :