نتایج نهایی انتخابات ۹۶شورای شهر ارومیه اعلام شد

فرماندار ارومیه نتایج نهایی انتخابات شورای شهر ارومیه را اعلام کرد.

 

سرویس اجتماعی : فرماندار ارومیه نتایج نهایی انتخابات شورای شهر ارومیه را اعلام کرد.

 

 

 

 

عباس حسن خانی گفت: مجموع آرای مواخذه برای انتخابات شورای شورای شهر ارومیه، ۳۰۳ هزار و ۲۰۰ رای بوده است که از این آرا تعداد ۱۱ نفر به عنوان اعضای اصلی شورای شهر انتخاب شده اند.

 

 

عباس حسن خانی روز دیروز عصریکشنبه در یک گفت و گوی خبری افزود: در انتخابات ۲۹ اردیبهشت امسال ۲۹۶ نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه با هم به رقابت پرداختند که پس از شرکت بیش از نیم میلیون نفر در انتخابات، منتخبان اصلی و علی البدل با تلاش هیات های اجرایی و نظارت مشخص شدند.

 

وی اضافه کرد: مرتضی پیری، حسین پناهی و رسول اصغرزاده به ترتیب با کسب ۴۵ هزار و ۷۲۳، ۴۲ هزار و ۵۲۳ و ۳۷ هزار و ۸۴۷ رای سه نفر اول انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر ارومیه شدند.

 

وی اظهار کرد: حسین بخشایشی با ۳۱ هزار و ۶۰۱ رای، محمدرضا علیزاده امامزاده با ۳۱ هزار و ۱۶۲ رای، عادل فتاحی با ۳۱ هزار و یک رای، عبدالرحمان نقشین با ۲۹ هزار و ۶۲۰ رای، محمد خالد حاتمی با ۲۷ هزار و ۵۸۸ رای، محمد خلیل پور با ۲۷ هزار و ۱۸۱ رای، زلفعلی ابراهیمی با ۲۷ هزار و ۴۲ رای و شاهین عباسی نژاد با ۲۶ هزار و ۶۳۲ رای به عنوان نفرات چهارم تا یازدهم به شورای پنجم شهر ارومیه راه یافتند.

 

فرماندار ارومیه ادامه داد: مسعود پاکی، مرتضی منافی، سجاد خضرلو و صادق توکلی مهر نیز به عنوان منتخبان علی البدل شورای پنجم شهر ارومیه انتخاب شدند.

به گزارش ایرنا، هفت نفر از اعضای اصلی و یک نفر از اعضای علی البدل شورای اسلامی پنجم عضو شورای اسلامی چهارم شهر ارومیه هستند.

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری جمعه هفته گذشته همزمان با سراسر کشور در ارومیه و آذربایجان غربی برگزار شد.

چیچست نیوز: با اعلام ناگهانی این خبر شایعه مهندسی انتخابات اوج گرفته است!

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :