پیام تشکر مسعودحاج علیلو از مردم فرهیخته سلماس

درپی حمایتهای خودجوش مردمی دراعتراضات مسالمت آمیز درباره برکناری فرماندار دولت تدبیر توسط استاندارسعادت ،حاج علیلو یک نسخه ازپیام تشکرخودرا به چیچست نیوز ارسال داشت .

سرویس سیاسی اجتماعی چیچست نیوز: درپی حمایتهای خودجوش مردمی دراعتراضات مسالمت آمیز درباره برکناری  فرماندار دولت تدبیر توسط استاندارسعادت ،حاج علیلو یک نسخه ازپیام تشکرخودرا  به چیچست نیوز ارسال داشت .

 

متن پیام مسعود حاجی علیلو به شرح ذیل است:

 

‎”من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق “

 

‎بسمه تعالی

 

‎مردم شریف شهرستان سلماس

 

‎خداوند قادر و متعال را شاکرم که به بنده توفیق عنایت فرمود تا برهه ای از عمر ناچیز خویش را به عنوان خدمتگزار در خدمت مردمان بزرگ این شهر باشم .

از این بابت ، بر خود می بالم و به آن افتخار می کنم که هر چه در توان داشتم مصروف این کار ساختم و حتی لحظه ای در مقابل خیر  و صلاح این دیار و مردم عزتمند آن تعلل نکرده و مصالحه ننمودم .

اما حتی  اگر در کسوت بالاترین مقام اجرایی این شهر هم خدمت کرده باشم و خدماتی هم داشته باشم لازم است که اذعان نمایم که مردمان همواره و در تمامی عرصه ها ، یک گام از مسوولان جلوتر هستند و ناراحتیم از این است که نتوانستم ام در این راه  به نحو احسن ، همگام مردم باشم .

‎همانگونه که مستحضرید اراده بر آن تعلق گرفت که بنده نباشم و طبیعتا ما نیز از این تصمیم استقبال نمودیم .

‎قطعا هر آغازی را پایان و هر آمدنی را رفتنی است ، ما با خوشحالی مردم  ، خوشحالیم و دلتنگیم از اینکه در این قضیه مردم به هر علتی که عنوان کنند معذب و ناراحت گشتند . 

وٓاِلا در برابر ناملایمات و نامهربانی ها قهر نخواهیم کرد چرا که ما سرباز این نظام هستیم و در راه تحقق آرمان های بیانگذار این انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره) و دفاع از جمهوریت نظام و وحدت همه آحاد ملت هر آنچه که در توان داریم به کار خواهیم بست .

ملت شریف شهرستان سلماس ، در این مدتی که توفیق خدمت به دولت و ملت را داشتیم  ، با شرایط سخت اقتصادی کشور و با دستانی بسته سعی نمودیم برنامه ها و اهداف مد نظر دولت را از جذب اعتبارات لازم برای پروژه های جدید ویا نیمه تمام گرفته تا تشکیل سازمانهای مردم نهاد و اجرای برنامه های مد نظر دولت ، نه تنها همگام با دولت و در راستای تحقق برنامه های دولت و خواست ملت حرکت کنیم ،  بلکه همواره مردم را نیز به بودن در صحنه و بودن در کنار نظام تشویق نماییم .

چرا که ایمان داریم که وحدت و یکپارچگی آحاد ملت یکی از ضروریات امور است .

اما مهمترین افتخار و ثمره کارهایم را در آن میدانم که همواره در تقابل با کسانی بودم که در مقابل دولتِ بر آمده از رای ملت  بودند و از هیچ سنگ اندازی فروگزار نبودند و این ایستادگی تا بدانجا پیش رفت که  استاندار محترم به بنده لقب سیف الدوله دادند .

‎افتخارم این است که همواره در تقابل با دروغگویان و منفعت طلبان  ایستادم و خواهم ایستاد .

افتخارم اینست تلاش کرده ام به انحاء  مختلف چه برای مردم و چه برای منتقدین خویش تریبون ایجاد نمایم تا فرد فرد ملت بتواند با جسارت کامل و بی هیچ واهمه ای خواسته خویش را منتقل نماید .

و نهایتا افتخارم این است که به یاری پروردگار توانستم بعضی از تابوهای نادرستی را که بناحق در عمر مبارک نظام جمهوری اسلامی ایران در این شهر باب شده بود را بشکنم .

‎اینک که تقدیر بر آن تعلق گرفت  که نتوانم خدمتگزارهمشهریان شریف و بزرگوارم باشم ، در کمال تواضع در برابر  هموطنان عزیز ، ملت غیور آذربایجان ، علی الخصوص مردمان شریف شهرستان سلماس که  در این مدت و به هر وسیله ای فرزند قاصر خویش را شرمنده مهر و محبت  خالصانه خویش  قرار دادند  سر تعظیم فرود می آورم .

‎در پایان عزت و عظمت ایران اسلامی را از درگاه حضرت حق مسئلت می نمایم .

 

‎والسلام و علی من اتبع الهدی

 

‎مسعود حاجی علیلو – ۸ شهریور۱۳۹۶

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :