اینجا ایران است قیمت یک جوان چقدراست؟

جمعه 10 شهریور:عید مردم ایران درهرمزگان با اتوبوس مرگ آموزش وپرورش به عزانشست!

سرویس اجتماعی :این نخستین بار نیست که جگر گوشه های ملت توسط یک عده مسئولیت نشناس سوار اتوبوس مرگ میشوند! چقدرسخت است برای پدرمادرها!

 

 

به گزارش چیچست نیوز: حادثه‌ای دلخراش، برای دانش آموزان دختر هرمزگانی؛ حوالی ساعت ۴ بامداد جمعه یک دستگاه اتوبوس با ۴۵ سرنشین حامل دانش آموزان از شهرستان‌های رودان و میناب که از بندرعباس به سمت شیراز در حال حرکت بود، در محور داراب – بندرعباس واژگون شد که به دنبال این حادثه طبق آخرین گزارش‌ها تا این لحظه ۱۰ تن کشته و ۳۵ تن مجروح شدند.

 

اینجا ایران است قیمت یک جوان چقدراست؟

 

عید مردم ایران درهرمزگان با اتوبوس مرگ آموزش وپرورش به عزانشست!

 

سالهاست مدیریت استاندارد کشور مثل اتوبوس هرمزگان  درامان خداست !

 

یک معلم دلسوخته  گفت:آموزش پرورش که نیست گداخانه است ازپول هزینه اولیا درکرایه اتوبوس هم می دزدندتا ارتزاق کنند!امان ازدست این آموزش وپرورش کلنگی!

 

برای نظارت بر مختلط نبودن اردوها چندین فیلترینگ ازحراست گرفته تا مدیران دیگرهرموسسه آموزشی  وجوددارد اما برای نظارت فنی فقط یک فیلتر دارندآنهم راننده وبس!

تا کنون هم هیچیک ازمسئولینی که اینگونه حوادث را بعلت بی مبالاتی ایجادکرده اندمواخذه نشده اند!

برخی مسئولین از تیترهای تندرسانه ها گله دارند! براستی چرا هرروز بدتراز دیروز تیترها از بی عرضگی برخی مسئولین  زعفرانی نباشند وآنهارا ازتیغ تیز تیترها نگذرانند!

 

شهروندی نوشت :

“فرزندت از مدرسه برمی گرده کاغذی تو دستشه، با ذوق و شوق به سمتت می یاد: بابا اینو امضا کن قراره بریم اردو، امضا نکنی هزار اخم و غر که تو چه جور بابای هستی منو جلو دوستام کوچیک میکنی میخوای از فردا بهم بگن بچه ننه ،و اگه امضاء کنی پیر میشی تا برگرده البته اگه…

 

درد سنگینی ست مادر و پدر داغدار ،مارا در غم خود شریک کنید.”

 

گفتنی است، سیدمحمد بطحایی، وزیرآموزش و پرورش درراس هیأتی ویژه برای بررسی دقیق موضوع عازم محل حادثه شده است.

باید منتظر بود ودید این وزیر تازه نفس بعداز بازدید مثلا ویژه چه خروجی خواهدداد!؟

آیا تحولی صورت خواهدیافت؟ 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :