جوابیه پروفسورمرتضی بهرام درباره خبرمنتشره درچیچست نیوز

پاسخ پروفسوربهرام جوابیه ای را جهت رفع هرگونه ابهامات وشائبه ها...

 

سرویس اجتماعی چیچست نیوز: درپی انتشارمطلبی درکانال رسمی سایت خبری چیچست نیوز پروفسوربهرام جوابیه ای را جهت رفع هرگونه ابهامات وشائبه ها امروز ۱۷ شهریور ساعتی پیش ارسال داشته اندکه عینا بی کم وکاست جهت تنویرافکارعمومی منتشرمیشود.

 

 

خبر منتشره درکانال محترم “چیچست نیوز” منتسب به اینجانب مبنی بر همکاری بنده با چند نفر در استان و حمایت از آقای “فریدون همتی” برای تصدی “استانداری آذربایجان غربی”  را قویا تکذیب مینمایم و از دست اندرکاران براساس قانون مطبوعات درخواست انتشارمتن جوابیه را دارم .

 

 

بسمه تعالی

 

خبر منتسب کانال محترم “چیچست نیوز” به اینجانب مبنی بر همکاری بنده با چند نفر در استان و حمایت از آقای “فریدون همتی” برای تصدی “استانداری آذربایجان غربی” کذب محض بوده و مصداق کامل افترا و تشویش اذهان عمومی می باشد.

باعث تاسف است که افرادی (شاید از روی دلسوزی) چنین شایعات و اتهامات بی پایه و اساسی را علیه بنده در شبکه های مجازی منتشر و گسترش می دهند.

 

بدون شک مطالبه بنده همانند بقیه مردم آذربایجان غربی برای استانداری آذربایجان غربی، گزینه بومی از میان مدیران متعهد و کاردان آذربایجان می باشد.

مگر آقایان سعادت، بهادری، رضازاده، رادفر، خورشیدی، جهانگیرزاده و دهها شخصیت بزرگ سیاسی و اجتماعی استان  چه ایراداتی می توانند داشته باشند که بنده از شخصی که تاکنون نامش نیز به گوشم نخورده است در جلسات یا محافل خصوصی و یا حزبی حمایت نمایم؟

امیدوارم و مطمئنم که انشاالله ریاست محترم جمهور، معاون اول محترم رئیس جمهور، هئیت محترم دولت و وزیر محترم کشور با درک شرایط حساس سیاسی و اجتماعی استان  و به واسطه مشاوره هایی که از افکار عمومی مردم شریف استان آذربایجان غربی، نمایندگان محترم مجلس و تاثیرگذاران سیاسی استان   می گیرند به خواست به حق مردم قهرمان آذربایجان در تعیین مدیریت ارشد استان احترام خواهند گذاشت.

در ضمن اینجانب حق پیگیری قانونی خبر غیرصحیح  منتشره علیه خود در کانال فوق را برای خود محفوظ می دانم.

 

من الله التوفیق

مرتضی بهرام

۱۶ شهریور ۱۳۹۶

نشانی کانال رسمی پروفسور بهرام: [  لینک   ]

 

 

 

کلمات کلیدی :

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :