۹ نماینده  آذربایجان غربی که موافق فریدون همتی هستند.

دفتر هادی بهادری از اسامی نمایندگان موافق وممتنع همتی رونمائی کرد.

سرویس سیاسی : دفتر هادی بهادری از اسامی نمایندگان موافق وممتنع همتی رونمائی کرد.

 

 

 

به گزارش  دفتر هادی بهادری نماینده اورمیه  به نقل از میلت به غیراز ۳نماینده اورمیه  بقیه نمایندگان آذربایجان غربی یا ممتنع یا موافق آوردن همتی بعنوا استاندار هستند.

جمعی از فعالان اجتماعی در اینباره گفتند نظر ممتنع یعنی کورد بودن یک استاندار فرقی ندارد هیچ تفاوتی با نظر موافق ندارد

بنابراین تاریخ نگاران آذربایجان نام این ۹ تن را بعنوان حامیان همتی میتوانند معرفی وثبت کنند.

 

گفتنی است  هادی بهادری امروز درمصاحبه با اروم نیوز گفته بود که فقط خود او وقاضی پور با استاندار غیربومی مخالف است که بعداز چندساعت دفتر بهادری متن مصاحبه را اصلاح و گفته اند هر۳ نماینده اورمیه با استاندار غیربوی مخالفند.

 

این درحالیست براساس سبقه خبری  پس از  روح الله حضرت پور ، قاضی پور بعنوان نماینده دوم  با نام بردن از همتی نه تنها مخالفت خودرا با استاندارغیربومی اعلام کردند بلکه  رسما با نام بردن از همتی مخالفت با وی را نیز علنا اعلام نمودند و پس از این دو نماینده بهادری نیز  مخالفت خودرا با استاندار غیربومی اعلام کرد.

هرچند درخبر پیشین منتفی شدن خرقه گشاد استانداربه تن همتی درآذربایجان غربی به همت مردم شریف به اطلاع مسئولین رسیدوقطع یقین روحانی  مدعی حقوقدانی  مایل نخواهدبود پس ازشنیدن بزرگترین آژیر خطر درطول دولت یازده تا دوازدهمش ،بخواهد آزموده را با بزرگترین ریسک عمرمدیریت  رحمانی فضلی  مجددا بیازماید  چرا که روحانی قطعا میداند هرگز هواپیمای فریدون همتی بعنوان استاندار یا هرسمتی که به آذربایجان غربی مربوط باشد درفرودگاه اورمیه به زمین بنشیند.

داستان پسا همتی ادامه دارد…

📍قابل توجه ۹ نماینده که عضومجمع نمایندگی آذربایجان غربی  درصورتیکه مایل به شفاف سازی درباره این خبر هستندمیتوانند برای تنویر افکارعمومی با چیچست نیوز تماس بگیرند.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :