فریدون همتی استاندارهرمزگان شد.

رحمانی فضلی وزیرکشور4 استاندار جابجا و 3 استاندار جدید منصوب شدند/همتی هرمزگانی شد.

سرویس سیاسی: رحمانی فضلی وزیرکشور۴ استاندار جابجا و ۳ استاندار جدید منصوب شدند

 

 

وزیر کشور با اشاره به تغییر هفت استاندار گفت: آمادگی داریم که اگر دولت اجازه دهد بقیه استانداران هم تا‌ آخر شهریور ماه تعیین تکلیف شوند.

عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه نشست هیات دولت درباره تغییر و انتخاب استانداران، گفت: امروز هفت نفر از استانداران را تغییر دادیم که البته ۴ نفر از آنها موجود بودند که جابجا شدند و سه نفر دیگر استاندار جدید بودند.

وزیر کشور ادامه داد: در دور جدید بنای ما بر اساس ارزیابی‌هایی که از عملکرد استانداران داریم این است که تعدادی جابجا خواهند شد و البته برخی از استانداران هم خود تقاضا کردند در دستگاه‌های اجرایی دیگر ادامه همکاری دهند و برخی هم خود تقاضا داشتند از خدمت دولت به دلیل بازنشستگی مرخص شوند.

رحمانی فضلی اظهار داشت: در صدد هستیم در کمترین فاصله برای اینکه تزلزلی در کار دولت ایجاد نشود، تعیین تکلیف استانداران صورت گیرد و قول هم داده بودیم که تا آخر شهریور همه را قطعی کنیم. اکنون آمادگی داریم که اگر دولت اجازه دهد بقیه استانداران هم تکلیفشان مشخص شود.

وزیر کشور در پاسخ به اینکه آیا امکان دارد در ۲۴ استان باقی مانده استاندار زن داشته باشیم،گفت: به دنبال آن هستیم و تلاش می‌کنیم که اگر بتوانیم استاندار زن هم داشته باشیم.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :