اقدام علیه امنیت ملی توسط اکراد درمحله اسلام آباد اورمیه 

گزارش مصوراغتشاش اکراد تروریست دراسلام آباد اورمیه /فرماندار اورمیه شایعه ازار جنسی دانش آموز ۱۲ ساله مدرسه شهدا در منطقه اسلام اباد را تکذیب کرد .

 

سرویس سیاسی چیچست نیوز: عصردوشنبه ۱ آبان با برنامه ریزی وهدایت کانالهای وابسته به تروریستها ازجمله روژه هلات ، با شایعه پردازی  درپشت کشتارگاه صنعتی محله اسلام آباد۱  تعدادی هواداران تروریستهای کورد بمنظور ایجاد اغتشاش مدرسه   راه شهدارا به آتش کشیدند.

 

 

گزارش مصوراغتشاش اکراد تروریست دراسلام آباد اورمیه 

فیلم اغتشاشگران تروریست محله اسلام آباد۱  [  اینجا ]و   [ اینجا   ]  کلیک کنید .  

تروریستها با ایجادشایعه آزارجنسی دریک مدرسه نیروهای هواداروابسته را برای اغتشاش دعوت نمودندتا  تبعات سنگین شکست مفتضحانه خودرا درتجزیه عراق  جبران کنند.

 

 

🌐فرماندار اورمیه شایعه ازار جنسی دانش آموز ۱۲ ساله مدرسه شهدا در منطقه اسلام اباد را تکذیب کرد .

کارشجاعانۀ حسنخانی فرمانداراورمیه وحضوردرمیان جماعت ملتهب وتضیحات منطقی وقانونی به مردم که پس ازان معدودی اغتشاشگر با اهداف ازپیش تعیین شده به اغتشاشات ادامه دادند

 

 

عباس حسنخانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره حادثه مدرسه اسلام آباد ارومیه گفت: باتوجه به حساسیت موضوع فرماندهی انتظامی و مدیرکل آموزش و پرورش استان در محل مدرسه حضور یافتند اما بدون آرامش نمی توان به بررسی دقیق موضوع پرداخت .

 

وی خاطر نشان کرد: چیزی که مشخص است بحث تجاوز و… به هیچ عنوان مطرح نبوده و شایعه ای بیش نیست و مدیر و معاون مدرسه نیز این موضوع را بررسی و کذب بودن این ادعا را تایید کرده اند .

حسن خانی افزود: بررسی ها نشان از برقراری تماس تلفنی سرایدار مدرسه با یکی از دانش آموزان دختر است که موضوع توسط والدین این دانش آموز طبق روال قانونی درحال پیگیری بوده و حتی پدر این دانش آموز نیز بعد از شکایت ، رضایت خود را اعلام کرده و خواسته تا به آبروی وی و خانواده اش لطمه ای وارد نشود .

 

فرماندار ارومیه در ادامه تصریح کرد: از رسانه های استان تقاضا داریم زمینه آرامش عمومی را فراهم آورند و با جلوگیری از انتشار شایعات و اخبار نادرست اجازه رسیدگی سریع و دقیق به این موضوع را فراهم آورند .

 

 

فرماندارحسنخانی تاکیدکرد با رسانه ها وکانالهایی که درایجاد این شایعه دست داشته اندطبق قانون با قاطعیت برخورد خواهدشد.

 

اخبارتکمیلی همین صفحه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :