تبلیغ “پژاک ” درتئاترموهنِ “عیشا “در ارومیه

پس از اجرای تئاترموهن درویش عودی درارومیه همسوبا جریان فکری پژاک که سبب رنجش خانواده های شهدا و قربانیان ترور شدنداینبارعیشا ازآستین مدیران غافل بیرون زد

سرویس سیاسی اجتماعی چیچست نیوز: پس از اجرای تئاترموهن  درویش عودی درارومیه همسوبا جریان فکری  پژاک که سبب رنجش  خانواده های شهدا و قربانیان ترور شدنداینبارعیشا ازآستین مدیران غافل بیرون زد

 

 

تئاتری بنام داعش بکام گروهکهای تروریستی 

 

در سایه غفلت مسئولین نمایش نامه “عیشا” با هدف تبلیغ “پ ک ک” و” پژاک” در شهرستان ارومیه به روی پرده رفت.

 

پوشش وسیع خبری این تئاتر موهن ازسوی شبکه اطلاع رسانی راه دانا و سیلوانا نیوزووکانالهای معاندمانند اورمیه کلوب

 

به گزارش چیچست نیوز به نقل ازانجمن بی تاوان ،متاسفانه باردیگر شاهد بی توجهی و غفلت مسئولیت وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران در شهرستان ارومیه هستیم. برخی از فعال فرهنگی کُرد در ارومیه بصورت غیر مستقیم و چراغ خاموش ارزش های انقلاب اسلامی را زیر پا نهاده و با اجرای تئاتر و نمایش نامه به حمایت از تروریست های پ ک ک و پژاک برخاسته اند.

چندی پیش در سایه غفلت مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران ، فعالان فرهنگی کُرد ارومیه با اجرای تئاتر درویش عودی در شهر ارومیه با تفکرات و جریان فکری پ ک ک و پژاک سبب ناراحتی خانواده های شهدا و قربانیان تروریستی پ ک ک و پژاک شدند.درویش عودی از جمله افرادی بود که شخص عبدالله اوجالان تز مبارزاتی پ ک ک را از شخصیت وی الگو برداری کرده و در کتاب هایش از وی نیز بارها نامبرده است.

 

هم اکنون مبارزه سازمان تروریستی پ ک ک با گروه تکفیری تروریستی داعش در شمال سوریه موقعیتی را برای تروریست های پ ک ک فراهم ساخته تا خود را در جوامع بین الملی مطرح سازند و امریکا به بهانه مبارزه پ ک ک با داعش از این تروریست ها حمایت مالی و تسلیحاتی می کند.

کوبانی ،شنگال،کردهای ایزدی ،جنگ با داعش امروزه به عنوان نمادهای مقاومتی پ ک ک بوده و بعنوان ابزار سیاستی  پ ک ک به کار گرفته می شود.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :