گرامیداشت واقعی شهدا با انجام کامل وظایف میسر می شود

شهریاری:مدیریت اگر در جمهوری اسلامی به درستی انجام بگیرد چیزی کمتر از جهاد ندارد...سیره شهدا در عملکرد مدیران استان آذربایجان غربی تجلی یابد

سرویس اجتماعی چیچست نیوز:ارومیه-  استاندار آذربایجان غربی دراختتامیه کنگره ۱۲هزارشهید گفت: گرامیداشت واقعی شان و جایگاه شهدا و ایثارگران با انجام بهینه وظایف میسر می شود و در غیر این صورت بسنده کردن به همایش و کنگره چیزی بیش از یک رسم نمادین نخواهد بود.

 

 

 

 

سخن نغز استاندارشهریاری:

گرامیداشت واقعی شهدا با انجام کامل وظایف میسر می شود

 

درخانه کَس است یک حرف بس است.

 

دراین مراسم سخنان استاندارشهریاری بوی تازه ای میداد بوئی ازجنس سخنان مدیران دوران دفاع مقدس 

 

 

استاندار آذربایجان غربی گفت: برگزاری کنگره ملی ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی باید به زنده شدن راه شهدا و احیای تعهد در تمام مدیریتها بینجامد و در حقیقت باید سیره شهدا در عملکرد مدیران متجلی باشد.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، محمد مهدی شهریاری ظهر امروز در مراسم اختتامیه کنگره ملی ۱۲ هزار شهید آذربایجان غربی که در محل حسینیه ثارالله برگزار شد اظهار داشت: گرامی داشت یاد و نام شهدا در این کنگره کاری بسیار خوب است و ما نیز باید وظایف خود را در پست‌های خود به خوبی انجام دهیم.

 

 

وی تصریح کرد: چراکه اگر به وظایف خود عمل نکنیم برگزاری این کنگره به اهداف و نتایج خود نمی‌رسد.

 

استاندار آذربایجان غربی بیان کرد: گسترش مسائل دینی و بسیاری دیگر از موارد را باید در جامعه به صورت جدی اجرا کنیم.

 

وی افزود: نباید از موقعیت شغلی خود سوء استفاده کرده و از رانت و پارتی استفاده کنیم و باید راه شهدا را ادامه دهیم.

 

شهریاری گفت: مدیریت اگر در جمهوری اسلامی به درستی انجام بگیرد چیزی کمتر از جهاد ندارد و اگر ایجاد فساد باشد و مدیر به سلامت رفتار نکند جهاد اکبر انجام نمی‌شود بنابراین باید به وظایف خود به درستی عمل کرد.

 

وی تصریح کرد: من به عنوان استاندار به مسئولین استانی اعلام می‌کنم که به وظایف خود در دستگاه‌های مختلف به درستی عمل کنید.

 

شهریاری گفت: مردم شریف آذربایجان غربی فارغ از هر قوم و مذهب و دینی در زلزله اخیر با وحدت کامل به زلزله زدگان کمک‌های فراوانی را ارسال کردند که اینها نشان از وحدت مردم این استان دارد.

 

 

استاندار آذربایجان غربی شب گذشته در برنامه پلاک شبکه استانی نیزگفت: بدهکار خون شهدا هستیم و باید فرهنگ ایثار و شهادت را زنده نگه داریم / انجام درست وظایف و راضی نگه داشتن مردم از اقداماتمان قدم گذاشتن در راه و ارزشهای شهدا است.

 

چیچست نیوز: گفتنی است کانالی که با عنوان کنگره ۱۲هزارشهید درتلگرام راه اندازی شده بود ازمحتوای ضعیفی برخورداربود .بودجه کافی بودنیروهای مخلص شب وروزتلاش داشتنداما فاقدمحتواسازی وپیامهای ژرف بودکه درچندروز پایانی هرچندسعی داشت محتواسازی مطلوبی داشته باشد اما موفق نبود . [ کانال کنگره:  @k12000shahid   ]  

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :