واکنش بهادری نماینده اورمیه وشهرداراورمیه به رای کمیته انظباطی والیبال

سرویس اجتماعی : هادی بهادری وشهرداراورمیه وبسیاری از فعالان وکارشناسان ورزشی به رای کمیته انظباطی فداراسیون والیبال واکنش نشان دادند.

 

 

واکنش دکترسیدهادی بهادری:

 

رای کمیته انظباطی اجحاف درحق تیم والیبال اورمیه است .پیگیری میکنم .عدالت بایدرعایت شود اجازه نمیدهیم حقی ضایع شود.

 

واکنش محمدحضرت پور شهرداراورمیه:

 

رای کمیته مغرضانه است و  پیکان و بانک سرمایه سوگلی های فدراسیون هستند. و به رای  مغرضانه کمیته انظباطی فدراسیون والیبال اعتراض خواهیم کرد

 

 

بهادری :عدالت باید رعایت شود اجازه نمی دهیم حقی ضایع شود.

 

 

دکتر سید هادی بهادری نماینده مردم اورمیه در واکنش به حواشی و اتفاقات اخیر  بازی دو تیم والیبال شهرداری اورمیه و پیکان و رای صادره کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با انتشار بیانیه ای حمایت خود را از تیم والیبال مهد والیبال آسیا اعلام کرد.

 

متن این بیانیه نماینده اورمیه به شرح زیر است:

 

 

بسم تعالی

نظر به حواشی پیش آمده در بازی بین دو تیم والیبال شهرداری اورمیه و پیکان تهران و رای صادره از سمت کمیته انضباطی، اینجانب این رای را در راستای احقاق حقوق پایمال شده تیم والیبال شهر اورمیه نمی بینم و پیگیری لازم جهت  احقاق حق تیم شهرمان را خواهم کرد.

 

به نظر می رسد کمیته انضباطی یا ناظری در زمین بازی نداشته و یا اطلاعات درستی به فدراسیون منتقل نشده است.

چگونه می شود کمیته انضباطی عدم توانایی مدیریت و قضاوت داوری را به پای یک تیم بنویسد و بیشترین جریمه را برای تیمی در نظر بگیرد که حقوقش در ارومیه مهد والیبال آسیا پایمال شده صادر کند.

 

از همین جا اعلام می کنم عدالت باید رعایت شود و اجازه نمی دهیم حقی از تیم شهرداری ارومیه ضایع شود و موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

 

سید هادی بهادری

نماینده مردم شریف اورمیه

در مجلس شورای اسلامی

 

 

واکنش محمدحضرت پور شهرداراورمیه: رای کمیته مغرضانه است و  پیکان و بانک سرمایه سوگلی های فدراسیون هستند. و به رای  مغرضانه کمیته انظباطی فدراسیون والیبال اعتراض خواهیم کرد

 

 

محمد حضرت پور در گفت و گو با سایت ورزش آذربایجان «میدان» با اشاره به رای مغرضانه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در مورد اتفاقات دیدار تیم شهرداری اورمیه با پیکان تهران و عدم حضور شهرداری در دیدار با سایپا گفت: کمیته انضباطی با این رای نشان داد که همه چیز در سیطره تیم های تهرانی است و همه حربه ها برای اجحاف در حق تیم های شهرستانی مخصوصا تیم های شهر اورمیه و تبریز به کار گرفته می شود و امروز نیز در اعتراض به رای فدراسیون مقابل سایپا نیز حاضر نشدیم تا فدراسیون بدانند مردم آذربایجان زیر بار حرف زور نمی روند.

 

شهردار اورمیه گفت: همه مردم میدانند تیم های تهرانی مثل پیکان و بانک سرمایه سوگلی های فدراسیون هستند و حمایت های جانبدارانه فدراسیون از این تیم ها گواه این مدعاست. ما هم در دیدار مقابل سایپا حاضر نشدیم تا فدراسیون بجای لیگ دورهمی را با سوگلی هایش برگزار کند.

 

وی افزود: همگان دیدند که داور و ناظر دیدار چه بر سر تیم والیبال شهرداری اورمیه آوردند و تیم پیکان و کادرفنی و بازیکنان این تیم با شگردهای نخ نماشده بالاخره از زیر سنگینی باخت فرار کردند اما فدراسیون جور شکست سنگین پیکان را کشید و رای به پیروزی این تیم داد.

 

محمد حضرت پور تصریح کرد: با صدای رسا می گویم: من محمد حضرت پور شهردار اورمیه بعنوان کوچکترین و عاشق ترین هوادار والیبال این شهر با قدرت تمام کنار مردم آذربایجان ایستاده ام و به این رای بچه گانه و مغرضانه فدراسیون والیبال اعتراض خواهیم کرد و تا احقاق حقوق تضییع شده شهرم از تلاش دست برنخواهم داشت. امروز هم در کنار کادرفنی و بازیکنان تیمم ایستاده ام و کار آنها را در ترک زمین مقابل سایپا تایید می کنم تا فدراسیون بداند نباید مقابل مردم آذربایجان بایستد چون محکوم به شکست است.

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :