ذوالقرنین سازیِ کوروش در نهادریاست جمهوری

مرکز دایرت المعارف بزرگ اسلامی وابسته به نهاد پرزیدنت حسن روحانی ده ها مقاله پژوهشی برای به زور ذوالقرنین کردن کوروش ...

سرویس سیاسی اجتماعی : درسایت مرکز دایرت المعارف بزرگ اسلامی وابسته به نهاد پرزیدنت حسن روحانی  ده ها مقاله پژوهشی برای به زور  ذوالقرنین کردن کوروش وتاریخسازی برای این شاه ساخته وپرداختۀ پهلوی اسرائیلی است.

 

 

نهادریاست جمهوری برای کوروش همایش برگزارمیکند+سندها

لینک سندها :  [ اینجا  ]

برخی کارشناسان سیاسی وفرهنگی دراینباره گفتند: حالا میتوان حدس زد چرا برای  نهادریاست جمهوری همه ساله میلیاردها تومان اعتبار یامفت تخصیص می یابد وقطعا این پروسه درادامه کوروش بازی دولت دهم ومشائیسم است و رد پای نفوذ شوونیسم پانفارس دربدنه نهادریاست جمهوری ازدوره احمدی نژاد درسیستم آن رسوب گذاری شده است.

 

کلکهای مرغابی دولت درنوشتن بودجه برای عبورازتصویب مجلس

مثلا در جایی که احتمال افزایش از سوی مجلس می‌دهد رقم اعلامی را بسیار کمتر از حد مطلوب قرار داده و در جایی‌که احتمال کاهش عدد اعلام شده بودجه از سوی دولت توسط مجلس وجود دارد رقم اعلامی را بالا عنوان می کند.

 

 

ناصر ذاکری نیز در مصاحبه با عصراقتصاد گفته است:

بودجه می‌گیرند اما گزارش عملکرد نمی‌دهند

چندسالی است به همّت رسانه‌ها و فضای مجازی توجه مردم به موضوع تخصیص بودجه به نهادهای فرهنگی غیردولتی خاص جلب شده‌است. این مؤسسات تحت عناوین مختلف ارقام کلانی از بودجه سالانه دولت می‌‌گیرند، اما گزارش روشنی درمورد فعالیت و آثار وجودی بسیاری از آن‌ها منتشر نمی‌شود. حتی باوجود حساسیت افکار عمومی به این موضوع و طرح انتقادات متعدد به‌ویژه در ایام بررسی بودجه در مجلس، تاکنون نه‌تنها تغییری در این رویه داده‌نشده، بلکه هرسال هم بر میزان بودجه تخصیصی و هم بر تعداد سازمان‌های دریافت‌کننده افزوده‌شده‌است.

 

 

دریرخی محافل گفته میشود ارائه مقالات پژوهشی برای این نهاد معمولا به افراد خاص پیشنهادمیشود وپولی هم پرداخت میشود  وهمچنین نیز شایع شده است برای مقاله موهن روزنامه ایران مبلغ هنگفتی از سوی نهادریاست جمهوری پرداخت شده است که هنوز این شایعه از سوی نهادمذکور تاییدیا تکذیب نشده است،

 

 

 

 

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفاً به اشتراک بگذارید :